Uitslagen

Alle uitslagen per ronde per groep:

Uitslagen groep A ronde 1
Uitslagen groep A ronde 2
Uitslagen groep A ronde 3
Uitslagen groep A ronde 4
Uitslagen groep A ronde 5
Uitslagen groep A ronde 6
Uitslagen groep B ronde 1
Uitslagen groep B ronde 2
Uitslagen groep B ronde 3
Uitslagen groep B ronde 4
Uitslagen groep B ronde 5
Uitslagen groep B ronde 6
Uitslagen groep C ronde 1
Uitslagen groep C ronde 2
Uitslagen groep C ronde 3
Uitslagen groep C ronde 4
Uitslagen groep C ronde 5
Uitslagen groep C ronde 6

Noteboom Groep A

Results of Round 1

 

Bd White Black Results
1 Nikolic, Predrag (GM) Lommen, Frank 1 – 0
2 Beeke, Bob Ikonnikov,V. (GM) 1 – 0
3 Doel, E. van den (GM) Wagenaar, Harm-Theo 1 – 0
4 Boulahfa, Hicham Andersson, Ulf (GM) 0 – 1
5 Rausis, Igor (GM) Graaf, Dick de 1 – 0
6 Ypma, Peter Werf, Mark van der (IM) 0 – 1
7 Miedema, David (IM) Bruijne, Arian de 1 – 0
8 Zon, Stef van der Kipper, Jens 0 – 1
9 Pijpers, Arthur Schröer, Marcel ½ – ½
10 Bloothoofd, Gerrie Assendelft, F.van (IM) 0 – 1
11 Wantola, Ivo (FM) Krueger, Norbert 1 – 0
12 Thakoerdien, Jerrel Haast, Anne (WIM) 0 – 1
13 Slingerland, Fred (IM) Marel, Bert van der 1 – 0
14 Clemens, Adrian (FM) Erwich, Frank (FM) ½ – ½
15 Meissner, Felix Pietrow, Andrzej ½ – ½
16 Becx, César (FM) Heemskerk, Wim (FM) ½ – ½
17 Duijker, Rick (FM) Drunick, Jan Willem van 1 – 0
18 Kubbenga, Michael Ruiter, Danny de 0 – 1
19 Vereggen, Lars Westerduin, Philip 1 – 0
20 Peiter, Andre Ketel, Raoul van (FM) 0 – 1
21 Jeu. Marcel de Wilschut, Peter 1 – 0
22 Stewart, Neil (FM) Schelvis, Richard 1 – 0
23 Vistisen, Lars Burg, Brent 0 – 1
24 Repplinger, Marc Oudshoorn, Arres ½ – ½
25 Tikranian, Alik Kevlishvili, Robby ½ – ½
26 Smith, Thijmen Groot, Simon ½ – ½
27 Helvoort, Rob van Bijlsma, Nick 0 – 1
28 Agter, Frank Berg, Bram van den 1 – 0
29 Groffen, Hans Hagendijk, Klaas 1 – 0
30 Ratsma, Midas Keetman, Maaike 1 – 0
31 Oudewaal, Vincent Perre, Tom van de 1 – 0
32 Warmerdam, Max Stork, Ornett ½ – ½
33 Scheer, Henk van der Cebula, Jerzy ½ – ½
34 Galjé, Hans Boele, Martijn ½ – ½
35 Termeulen, Albert Corstjens, Rolf 1 – 0
36 Meiden, Dirk van der Kerkvliet, Max ½ – ½
37 Pérez Garcia, Hebert Stirpe, Claudio 0 – 1
38 Friesen, Boris Noordkamp, Wouter 1 – 0
39 Brokaar, Joey Roorda, Thijs 1 – 0
40 Oosterom, Erik Habig, Bryan ½ – ½
41 IJzermans, Cees Blom, Martijn ½ – ½
42 Gevers, Ernst Luk, Jaimy 1 – 0
43 Polak, Alexander Togt, Twan van der ½ – ½
44 Orsouw, Theo van Tinga, Tjerk 1 – 0
45 Ratsma, Rosa Bakker, Martijn 1 – 0

Noteboom Groep A

Results of Round 2

 

Bd White Black Results
1 Stirpe, Claudio Nikolic, Predrag (GM) 0 – 1
2 Bijlsma, Nick Doel, E. van den (GM) 0 – 1
3 Andersson, Ulf (GM) Stewart, Neil (FM) 1 – 0
4 Werf, Mark van der (IM) Groffen, Hans 0 – 1
5 Ketel, Raoul van (FM) Miedema, David (IM) 1 – 0
6 Kipper, Jens Oudewaal, Vincent 1 – 0
7 Burg, Brent Wantola, Ivo (FM) ½ – ½
8 Haast, Anne (WIM) Ratsma, Rosa 1 – 0
9 Slingerland, Fred (IM) Ratsma, Midas 1 – 0
10 Vereggen, Lars Orsouw, Theo van 1 – 0
11 Hachijan, Armen Friesen, Boris 1 – 0
12 Brokaar, Joey Beeke, Bob ½ – ½
13 Groot, Simon Meissner, Felix 0 – 1
14 Togt, Twan van der Repplinger, Marc ½ – ½
15 Braggaar, Wessel Clemens, Adrian (FM) ½ – ½
17 Kerkvliet, Max Polak, Alexander ½ – ½
18 Vrolijk, Liam Scheer, Henk van der ½ – ½
19 Cebula, Jerzy Meiden, Dirk van der ½ – ½
20 Habig, Bryan Tikranian, Alik 0 – 1
21 Kevlishvili, Robby IJzermans, Cees ½ – ½
22 Jongste, David Nguyen, Kevin ½ – ½
23 Schröer, Marcel Becx, César (FM) 1 – 0
24 Braggaar, Leonore Pijpers, Arthur 0 – 1
25 Stork, Ornett Galjé, Hans 1 – 0
26 Padurariu,Smaranda(WIM) Warmerdam, Max ½ – ½
27 Perre, Tom van de Bloothoofd, Gerrie 1 – 0
28 Noordkamp, Wouter Pérez Garcia, Hebert 0 – 1
29 Marel, Bert van der Zon, Stef van der ½ – ½
30 Keetman, Maaike Thakoerdien, Jerrel ½ – ½
31 Krueger, Norbert Peiter, Andre ½ – ½
32 Schelvis, Richard Berg, Bram van den ½ – ½
33 Roorda, Thijs Vistisen, Lars 0 – 1
34 Westerduin, Philip Bakker, Martijn 0 – 1
35 Wagenaar, Harm-Theo Ikonnikov,V. (GM) 0 – 1
36 Graaf, Dick de Tinga, Tjerk 1 – 0
37 Wilschut, Peter Kubbenga, Michael 1 – 0

 

Noteboom Groep A

Results of Round 3

 

Bd White Black Results
1 Nikolic, Predrag (GM) Vereggen, Lars 1 – 0
2 Doel, E. van den (GM) Ketel, Raoul van (FM) 0 – 1
3 Kipper, Jens Slingerland, Fred (IM) 1 – 0
4 Groffen, Hans Haast, Anne (WIM) 1 – 0
5 Bakker, Martijn Burg, Brent ½ – ½
6 Beeke, Bob Stork, Ornett 1 – 0
7 Jeu. Marcel de Brokaar, Joey ½ – ½
8 Ruiter, Danny de Rausis, Igor (GM) 0 – 1
9 Assendelft, F.van (IM) Hachijan, Armen 1 – 0
10 Tikranian, Alik Termeulen, Albert 1 – 0
11 Meissner, Felix Agter, Frank ½ – ½
12 Erwich, Frank (FM) Gevers, Ernst 1 – 0
13 Pijpers, Arthur Duijker, Rick (FM) 1 – 0
14 Wantola, Ivo (FM) Schröer, Marcel 1 – 0
15 Ratsma, Rosa Perre, Tom van de ½ – ½
16 Vistisen, Lars Stirpe, Claudio 1 – 0
17 Oudewaal, Vincent Pérez Garcia, Hebert ½ – ½
18 Ikonnikov,V. (GM) Kevlishvili, Robby 1 – 0
19 Warmerdam, Max Wilschut, Peter ½ – ½
20 Pietrow, Andrzej Graaf, Dick de 1 – 0
21 Ratsma, Midas Oosterom, Erik ½ – ½
22 Friesen, Boris Werf, Mark van der (IM) ½ – ½
23 Heemskerk, Wim (FM) Bijlsma, Nick 0 – 1
24 Boele, Martijn Stewart, Neil (FM) 0 – 1
25 Miedema, David (IM) Smith, Thijmen 1 – 0
26 Orsouw, Theo van Togt, Twan van der 0 – 1
27 Clemens, Adrian (FM) Polak, Alexander ½ – ½
28 Oudshoorn, Arres Scheer, Henk van der 0 – 1
29 Corstjens, Rolf Kerkvliet, Max 0 – 1
30 Meiden, Dirk van der Vrolijk, Liam ½ – ½
31 Repplinger, Marc Cebula, Jerzy 0 – 1
32 Blom, Martijn Braggaar, Wessel ½ – ½
33 IJzermans, Cees Jongste, David 1 – 0
34 Nguyen, Kevin Padurariu,Smaranda(WIM) 0 – 1
35 Bruijne, Arian de Habig, Bryan ½ – ½
36 Becx, César (FM) Keetman, Maaike 0 – 1
37 Galjé, Hans Ypma, Peter 0 – 1
38 Berg, Bram van den Groot, Simon 1 – 0
39 Luk, Jaimy Marel, Bert van der 0 – 1
40 Thakoerdien, Jerrel Helvoort, Rob van 1 – 0
41 Hagendijk, Klaas Schelvis, Richard 0 – 1
42 Lommen, Frank Braggaar, Leonore 0 – 1
43 Drunick, Jan Willem van Boulahfa, Hicham 0 – 1
44 Peiter, Andre Liempt, Michaël van 1 – 0
45 Zon, Stef van der Krueger, Norbert ½ – ½
46 Noordkamp, Wouter Westerduin, Philip ½ – ½
47 Bloothoofd, Gerrie Wagenaar, Harm-Theo 1 – 0
48 Kubbenga, Michael Roorda, Thijs 0 – 1

 

Noteboom Groep A

Results of Round 4

 

Bd White Black Results
1 Nikolic, Predrag (GM) Groffen, Hans 1 – 0
2 Tikranian, Alik Kipper, Jens 1 – 0
3 Andersson, Ulf (GM) Wantola, Ivo (FM) ½ – ½
4 Rausis, Igor (GM) Pijpers, Arthur 1 – 0
5 Erwich, Frank (FM) Assendelft, F.van (IM) ½ – ½
6 Burg, Brent IJzermans, Cees ½ – ½
7 Ikonnikov,V. (GM) Vereggen, Lars 1 – 0
8 Agter, Frank Slingerland, Fred (IM) ½ – ½
9 Bijlsma, Nick Jeu. Marcel de 1 – 0
10 Togt, Twan van der Brokaar, Joey ½ – ½
11 Scheer, Henk van der Pietrow, Andrzej ½ – ½
12 Stewart, Neil (FM) Meissner, Felix 0 – 1
13 Padurariu,Smaranda(WIM) Doel, E. van den (GM) 0 – 1
14 Cebula, Jerzy Miedema, David (IM) 0 – 1
15 Pérez Garcia, Hebert Werf, Mark van der (IM) 0 – 1
16 Polak, Alexander Ruiter, Danny de 1 – 0
17 Marel, Bert van der Hachijan, Armen 1 – 0
18 Schröer, Marcel Ypma, Peter 0 – 1
20 Gevers, Ernst Blom, Martijn 0 – 1
21 Schelvis, Richard Warmerdam, Max 0 – 1
22 Perre, Tom van de Ratsma, Midas 0 – 1
23 Oosterom, Erik Ratsma, Rosa 1 – 0
24 Duijker, Rick (FM) Peiter, Andre 1 – 0
25 Braggaar, Wessel Boulahfa, Hicham 0 – 1
26 Termeulen, Albert Braggaar, Leonore 0 – 1
27 Kevlishvili, Robby Heemskerk, Wim (FM) 0 – 1
28 Stirpe, Claudio Boele, Martijn 1 – 0
29 Luk, Jaimy Repplinger, Marc 0 – 1
30 Krueger, Norbert Bloothoofd, Gerrie ½ – ½
31 Tinga, Tjerk Bruijne, Arian de ½ – ½
32 Smith, Thijmen Oudshoorn, Arres ½ – ½
33 Jongste, David Corstjens, Rolf ½ – ½
34 Drunick, Jan Willem van Hagendijk, Klaas ½ – ½
35 Liempt, Michaël van Lommen, Frank ½ – ½
36 Helvoort, Rob van Becx, César (FM) 1 – 0

 

Noteboom Groep A

Results of Round 5

 

Bd White Black Results
1 Tikranian, Alik Nikolic, Predrag (GM) 0 – 1
2 Ketel, Raoul van (FM) Rausis, Igor (GM) 0 – 1
3 Meissner, Felix Beeke, Bob ½ – ½
4 Miedema, David (IM) Andersson, Ulf (GM) ½ – ½
5 Groffen, Hans Ikonnikov,V. (GM) 0 – 1
6 Kipper, Jens Bijlsma, Nick 1 – 0
7 Assendelft, F.van (IM) Doel, E. van den (GM) ½ – ½
8 Wantola, Ivo (FM) Erwich, Frank (FM) ½ – ½
9 Slingerland, Fred (IM) Friesen, Boris ½ – ½
10 Ypma, Peter Burg, Brent 1 – 0
11 Braggaar, Leonore Agter, Frank 0 – 1
12 Pijpers, Arthur Marel, Bert van der 1 – 0
13 Pietrow, Andrzej Duijker, Rick (FM) 0 – 1
14 Brokaar, Joey IJzermans, Cees 0 – 1
15 Werf, Mark van der (IM) Warmerdam, Max 1 – 0
16 Haast, Anne (WIM) Oosterom, Erik 1 – 0
17 Kerkvliet, Max Togt, Twan van der 1 – 0
18 Boulahfa, Hicham Polak, Alexander 0 – 1
19 Ratsma, Midas Scheer, Henk van der 1 – 0
20 Blom, Martijn Vistisen, Lars 1 – 0
21 Heemskerk, Wim (FM) Cebula, Jerzy 1 – 0
22 Repplinger, Marc Jeu. Marcel de ½ – ½
23 Vereggen, Lars Oudewaal, Vincent 1 – 0
24 Keetman, Maaike Padurariu,Smaranda(WIM) 0 – 1
25 Berg, Bram van den Stirpe, Claudio 1 – 0
26 Wilschut, Peter Clemens, Adrian (FM) 1 – 0
27 Stork, Ornett Thakoerdien, Jerrel 0 – 1
28 Bakker, Martijn Stewart, Neil (FM) 1 – 0
29 Habig, Bryan Jongste, David 0 – 1
30 Peiter, Andre Helvoort, Rob van ½ – ½
31 Vrolijk, Liam Gevers, Ernst 0 – 1
32 Tinga, Tjerk Braggaar, Wessel 0 – 1
33 Ratsma, Rosa Orsouw, Theo van 1 – 0
34 Corstjens, Rolf Zon, Stef van der 0 – 1
35 Bloothoofd, Gerrie Smith, Thijmen 0 – 1
36 Graaf, Dick de Termeulen, Albert 0 – 1 R
37 Roorda, Thijs Schröer, Marcel 0 – 1
38 Ruiter, Danny de Schelvis, Richard ½ – ½
39 Oudshoorn, Arres Pérez Garcia, Hebert ½ – ½
40 Krueger, Norbert Perre, Tom van de 0 – 1
41 Kevlishvili, Robby Kubbenga, Michael ½ – ½
42 Lommen, Frank Noordkamp, Wouter ½ – ½
43 Groot, Simon Liempt, Michaël van ½ – ½
44 Boele, Martijn Drunick, Jan Willem van 0 – 1 R
45 Westerduin, Philip Nguyen, Kevin 0 – 1
46 Hagendijk, Klaas Galjé, Hans ½ – ½
47 Wagenaar, Harm-Theo Luk, Jaimy ½ – ½

 

Results of Round 6

 

Bd White Black Results
1 Rausis, Igor (GM) Nikolic, Predrag (GM) ½ – ½
2 Ikonnikov,V. (GM) Kipper, Jens 1 – 0
3 Polak, Alexander Ketel, Raoul van (FM) 0 – 1
4 Beeke, Bob Ratsma, Midas 1 – 0
5 Agter, Frank Kerkvliet, Max ½ – ½
6 IJzermans, Cees Pijpers, Arthur 0 – 1
7 Duijker, Rick (FM) Blom, Martijn 1 – 0
8 Haast, Anne (WIM) Wantola, Ivo (FM) ½ – ½
9 Erwich, Frank (FM) Meissner, Felix 1 – 0
10 Doel, E. van den (GM) Miedema, David (IM) 1 – 0
11 Ypma, Peter Tikranian, Alik ½ – ½
12 Werf, Mark van der (IM) Assendelft, F.van (IM) 1 – 0
13 Perre, Tom van de Groffen, Hans ½ – ½
14 Heemskerk, Wim (FM) Slingerland, Fred (IM) ½ – ½
15 Bijlsma, Nick Bakker, Martijn 1 – 0
16 Padurariu,Smaranda(WIM) Wilschut, Peter 0 – 1
17 Friesen, Boris Vereggen, Lars ½ – ½
18 Thakoerdien, Jerrel Berg, Bram van den 1 – 0
19 Burg, Brent Repplinger, Marc ½ – ½
20 Jongste, David Pietrow, Andrzej 0 – 1
21 Oosterom, Erik Termeulen, Albert 0 – 1
22 Warmerdam, Max Smith, Thijmen ½ – ½
23 Togt, Twan van der Zon, Stef van der 0 – 1
24 Braggaar, Wessel Brokaar, Joey 1 – 0
25 Gevers, Ernst Boulahfa, Hicham ½ – ½
26 Marel, Bert van der Ratsma, Rosa 1 – 0
27 Vistisen, Lars Braggaar, Leonore 0 – 1
28 Scheer, Henk van der Schröer, Marcel 0 – 1
29 Clemens, Adrian (FM) Drunick, Jan Willem van 1 – 0
30 Cebula, Jerzy Helvoort, Rob van ½ – ½
31 Stirpe, Claudio Schelvis, Richard 0 – 1
32 Oudewaal, Vincent Oudshoorn, Arres 0 – 1
33 Stewart, Neil (FM) Keetman, Maaike 1 – 0
34 Pérez Garcia, Hebert Peiter, Andre 1 – 0
35 Nguyen, Kevin Ruiter, Danny de 0 – 1
36 Noordkamp, Wouter Kevlishvili, Robby 0 – 1
37 Groot, Simon Tinga, Tjerk ½ – ½
38 Hagendijk, Klaas Lommen, Frank ½ – ½
39 Liempt, Michaël van Krueger, Norbert 0 – 1
40 Galjé, Hans Habig, Bryan ½ – ½
41 Roorda, Thijs Vrolijk, Liam 0 – 1
42 Orsouw, Theo van Corstjens, Rolf 0 – 1
43 Luk, Jaimy Westerduin, Philip 0 – 1
44 Kubbenga, Michael Wagenaar, Harm-Theo ½ – ½

 

Noteboom Groep B

Results of Round 1

 

Bd White Black Results
1 Breda, Tim van Schouten, Jordy 0 – 1
2 Secelle, Hans Vriens, Huib 1 – 0
3 Hoeneveld, Maarten Loenen, Daniël van 0 – 1
4 Blijlevens, Pim Haider, Haitham Al 1 – 0
5 Kokje, Joris Hylkema, Remco 0 – 1
6 Freytas, Paul de Wuijts, Johan 0 – 1
7 Zwinkels, Wim Willockx, Ritsaart 0 – 1
8 Bottema, Timo Pauwels, Rudi ½ – ½
9 Ruiter, Thomas de Mooij, Marco de 0 – 1
10 Scherpenisse, Kees Kerkvliet, Sebastiaan ½ – ½
11 Ameling, Bob Simon, Martin ½ – ½
12 Holwijn, Melvin Matai, Rudi 1 – 0
13 Mestrom, Wolf Wijk, Bryan 1 – 0
14 Braggaar, Pim Metz, Atze 1 – 0
15 Bartels, Richie Hellenberg, Jan 1 – 0
16 Peut, Aart van de Zagema, Jan Sybren 1 – 0
17 Baak, Evert Bergh, Ben van den ½ – ½
18 Boschmans, Jos Frijling, Jeroen 0 – 1
19 Wagemans, Ed Gosliga, Jouke van 1 – 0
20 Hagendijk, Mark Kroon, Mike 0 – 1
21 Schenkelaars, Vincent Anink, Marco 1 – 0
22 Stins, Johan Gerritse, Youri 0 – 1
23 Kastelein, Gerard Bakker, Joop 1 – 0
24 Knight, David Claushuis, Michaël 1 – 0
25 Oxener, Aldo Fasel, Ton 0 – 1
26 Drijver, Evert Kampen, Frans van 1 – 0
27 Berg, Dick van den Beetstra, Jaap 0 – 1
28 Ehrhardt, Matthias Plug, Arjan ½ – ½
29 Bulthuis, Jelle Kraker, Johnny de ½ – ½
30 Griend, Johan van de Ee, Winston van 1 – 0
31 Feltman, Bart Vlaming, Halana ½ – ½
32 Bakker, Rene Heer, Henk de ½ – ½
33 Vergeer, Michiel Kraker, Lena de 0 – 1
34 Baak, Karl Peeters, Joep 0 – 1
35 Ruyter, Wim de Best, Jos de 0 – 1
36 Verheijen, Jan Boer, Ruurd de 1 – 0
37 Bons, Maurits Janse, Alexander ½ – ½
38 Ippel, Cornelius Thijmen Hansen 1 – 0
39 Veenendaal, Loek Veelenturf, Wim 1 – 0
40 Mensing, Andrew Chappin, Rene ½ – ½
41 Dupain, Peter Evers, Wim 1 – 0
42 Tirandaz, Amir Kranenburg, Sebastiaan 1 – 0
43 Mesman, Edwyn Karis, Paul 0 – 1
44 Ioan, Razvan Wulp, Geert van der ½ – ½
45 Bekedam, Tyro Koster, Chiel 1 – 0

Noteboom Groep B

Results of Round 2

 

Bd White Black Results
1 Schouten, Jordy Ippel, Cornelius 1 – 0
2 Secelle, Hans Tirandaz, Amir ½ – ½
3 Loenen, Daniël van Bekedam, Tyro ½ – ½
4 Beetstra, Jaap Blijlevens, Pim ½ – ½
5 Willockx, Ritsaart Peut, Aart van de 1 – 0
6 Mooij, Marco de Mestrom, Wolf 1 – 0
7 Kroon, Mike Holwijn, Melvin ½ – ½
8 Karis, Paul Braggaar, Pim 0 – 1
9 Kraker, Lena de Wagemans, Ed 1 – 0
10 Best, Jos de Knight, David 1 – 0
11 Peeters, Joep Drijver, Evert 1 – 0
12 Fasel, Ton Kastelein, Gerard 0 – 1
13 Griend, Johan van de Dupain, Peter ½ – ½
14 Gerritse, Youri Verheijen, Jan 0 – 1
15 Heer, Henk de Schenkelaars, Vincent 1 – 0
16 Wuijts, Johan Veenendaal, Loek 1 – 0
17 Janse, Alexander Verhoef, Ruud 0 – 1
18 Wagenvoorde, Guido Bakker, Rene 1 – 0
19 Dijksman, Sebastiaan Bons, Maurits 1 – 0
20 Beijen, Mark Feltman, Bart 1 – 0
21 Vlaming, Halana Titov, Leonid 1 – 0
22 Kraker, Johnny de Mensing, Andrew 1 – 0
23 Auwens, Michel Ioan, Razvan ½ – ½
24 Hogerhorst, Tony Bottema, Timo 0 – 1
25 Wagenvoorde, Frits Ameling, Bob 1 – 0
26 Kerkvliet, Sebastiaan Werkhoven Maarten, 1 – 0
27 Chappin, Rene Schoonman, Ivo 1 – 0
28 Wulp, Geert van der Ehrhardt, Matthias ½ – ½
29 Bergh, Ben van den Verhoef, Pieter 0 – 1
30 Pauwels, Rudi Baak, Evert 1 – 0
31 Plug, Arjan Scherpenisse, Kees 0 – 1
32 Thijmen Hansen Berg, Dick van den 0 – 1
33 Haider, Haitham Al Vergeer, Michiel ½ – ½
34 Vriens, Huib Hellenberg, Jan 0 – 1
35 Gosliga, Jouke van Baak, Karl 1 – 0
36 Matai, Rudi Boschmans, Jos 0 – 1
37 Kampen, Frans van Freytas, Paul de ½ – ½
38 Koster, Chiel Hoeneveld, Maarten ½ – ½
39 Bakker, Joop Oxener, Aldo 1 – 0
40 Boer, Ruurd de Stins, Johan 1 – 0
41 Veelenturf, Wim Ruyter, Wim de ½ – ½
42 Claushuis, Michaël Wijk, Bryan 0 – 1
43 Anink, Marco Zagema, Jan Sybren 1 – 0
44 Metz, Atze Mesman, Edwyn 1 – 0

 

Noteboom Groep B

Results of Round 3

 

Bd White Black Results
1 Best, Jos de Schouten, Jordy 0 – 1
2 Braggaar, Pim Willockx, Ritsaart ½ – ½
3 Verheijen, Jan Mooij, Marco de 0 – 1
4 Kastelein, Gerard Peeters, Joep 1 – 0
5 Wuijts, Johan Kraker, Lena de ½ – ½
6 Chappin, Rene Beetstra, Jaap ½ – ½
7 Holwijn, Melvin Bartels, Richie 1 – 0
8 Frijling, Jeroen Secelle, Hans 0 – 1
9 Verhoef, Ruud Kraker, Johnny de ½ – ½
10 Blijlevens, Pim Beijen, Mark 0 – 1
11 Tirandaz, Amir Heer, Henk de 1 – 0
12 Hylkema, Remco Loenen, Daniël van ½ – ½
13 Verhoef, Pieter Kroon, Mike ½ – ½
14 Bekedam, Tyro Pauwels, Rudi ½ – ½
15 Dupain, Peter Wagenvoorde, Guido 0 – 1
16 Scherpenisse, Kees Dijksman, Sebastiaan 1 – 0
17 Bottema, Timo Kerkvliet, Sebastiaan 1 – 0
18 Wagenvoorde, Frits Griend, Johan van de 0 – 1
19 Mestrom, Wolf Anink, Marco 1 – 0
20 Wijk, Bryan Wagemans, Ed 0 – 1
21 Berg, Dick van den Bulthuis, Jelle ½ – ½
22 Schenkelaars, Vincent Gosliga, Jouke van 0 – 1
23 Hellenberg, Jan Veenendaal, Loek ½ – ½
24 Drijver, Evert Fasel, Ton ½ – ½
25 Boschmans, Jos Auwens, Michel 0 – 1
26 Simon, Martin Wulp, Geert van der 1 – 0
27 Ioan, Razvan Gerritse, Youri ½ – ½
28 Ehrhardt, Matthias Metz, Atze 1 – 0
29 Peut, Aart van de Karis, Paul 1 – 0
30 Ippel, Cornelius Bakker, Joop 0 – 1
31 Knight, David Boer, Ruurd de 1 – 0
32 Bakker, Rene Veelenturf, Wim ½ – ½
33 Mensing, Andrew Kampen, Frans van 1 – 0
34 Feltman, Bart Janse, Alexander ½ – ½
35 Kranenburg, Sebastiaan Ameling, Bob ½ – ½
36 Titov, Leonid Plug, Arjan 1 – 0
37 Schoonman, Ivo Ruiter, Thomas de 1 – 0
38 Evers, Wim Zwinkels, Wim 0 – 1
39 Ruyter, Wim de Bergh, Ben van den 0 – 1
40 Freytas, Paul de Hogerhorst, Tony ½ – ½
41 Vergeer, Michiel Koster, Chiel 1 – 0
42 Baak, Evert Breda, Tim van 1 – 0
43 Ee, Winston van Haider, Haitham Al ½ – ½
44 Werkhoven Maarten, Kokje, Joris 0 – 1
45 Bons, Maurits Hagendijk, Mark 0 – 1
46 Zagema, Jan Sybren Baak, Karl 0 – 1
47 Mesman, Edwyn Vriens, Huib 1 – 0
48 Stins, Johan Thijmen Hansen 1 – 0
49 Oxener, Aldo Claushuis, Michaël 1 – 0

 

Noteboom Groep B

Results of Round 4

 

Bd White Black Results
1 Schouten, Jordy Kastelein, Gerard 0 – 1
2 Mooij, Marco de Griend, Johan van de 1 – 0
3 Willockx, Ritsaart Ehrhardt, Matthias 1 – 0
5 Wagenvoorde, Guido Tirandaz, Amir ½ – ½
6 Kroon, Mike Knight, David ½ – ½
7 Hellenberg, Jan Verhoef, Pieter ½ – ½
8 Gosliga, Jouke van Hylkema, Remco 0 – 1
9 Wagemans, Ed Simon, Martin ½ – ½
10 Peeters, Joep Vlaming, Halana ½ – ½
11 Auwens, Michel Best, Jos de 0 – 1
12 Verhoef, Ruud Verheijen, Jan ½ – ½
13 Bartels, Richie Berg, Dick van den 1 – 0
14 Bergh, Ben van den Blijlevens, Pim ½ – ½
15 Hagendijk, Mark Dupain, Peter ½ – ½
16 Fasel, Ton Vergeer, Michiel ½ – ½
17 Bulthuis, Jelle Titov, Leonid ½ – ½
18 Kokje, Joris Wagenvoorde, Frits 1 – 0
19 Veenendaal, Loek Schoonman, Ivo 1 – 0
20 Dijksman, Sebastiaan Frijling, Jeroen 1 – 0
21 Zwinkels, Wim Ioan, Razvan 1 – 0
22 Gerritse, Youri Baak, Evert ½ – ½
23 Wulp, Geert van der Oxener, Aldo 1 – 0
24 Evers, Wim Feltman, Bart 0 – 1
25 Karis, Paul Freytas, Paul de 1 – 0
26 Veelenturf, Wim Ippel, Cornelius ½ – ½
27 Hogerhorst, Tony Boschmans, Jos 0 – 1
28 Baak, Karl Ee, Winston van 0 – 1
29 Ruiter, Thomas de Werkhoven Maarten, 1 – 0
30 Breda, Tim van Matai, Rudi 1 – 0
31 Kampen, Frans van Bons, Maurits 1 – 0
32 Vriens, Huib Thijmen Hansen 1 – 0

 

Noteboom Groep B

Results of Round 5

Bd White Black Results
1 Kastelein, Gerard Mooij, Marco de 0 – 1
2 Willockx, Ritsaart Wuijts, Johan 0 – 1
3 Kraker, Lena de Secelle, Hans ½ – ½
4 Hylkema, Remco Bottema, Timo 1 – 0
5 Knight, David Braggaar, Pim 1 – 0
6 Schouten, Jordy Holwijn, Melvin 0 – 1
7 Tirandaz, Amir Scherpenisse, Kees 0 – 1
8 Best, Jos de Wagenvoorde, Guido 1 – 0
9 Beijen, Mark Dijksman, Sebastiaan 0 – 1 R
10 Pauwels, Rudi Kokje, Joris ½ – ½
11 Kroon, Mike Zwinkels, Wim 1 – 0
12 Verheijen, Jan Veenendaal, Loek ½ – ½
13 Loenen, Daniël van Peut, Aart van de 1 – 0
14 Griend, Johan van de Bekedam, Tyro 0 – 1
15 Beetstra, Jaap Peeters, Joep 0 – 1
16 Simon, Martin Mestrom, Wolf 1 – 0
17 Vlaming, Halana Chappin, Rene ½ – ½
18 Kraker, Johnny de Wagemans, Ed 1 – 0
19 Verhoef, Pieter Bartels, Richie ½ – ½
20 Bakker, Joop Verhoef, Ruud 1 – 0
21 Blijlevens, Pim Hagendijk, Mark 1 – 0
22 Boschmans, Jos Fasel, Ton 1 – 0
23 Ee, Winston van Auwens, Michel 0 – 1
24 Wulp, Geert van der Mensing, Andrew 0 – 1
25 Feltman, Bart Hellenberg, Jan ½ – ½
26 Kerkvliet, Sebastiaan Kranenburg, Sebastiaan 1 – 0
27 Vergeer, Michiel Bulthuis, Jelle 1 – 0
28 Baak, Evert Karis, Paul 1 – 0
29 Titov, Leonid Drijver, Evert 1 – 0
30 Heer, Henk de Bergh, Ben van den 0 – 1
31 Ehrhardt, Matthias Gerritse, Youri 0 – 1
32 Dupain, Peter Gosliga, Jouke van 0 – 1
33 Frijling, Jeroen Stins, Johan 1 – 0
34 Ioan, Razvan Kampen, Frans van ½ – ½
35 Anink, Marco Bakker, Rene 1 – 0
36 Metz, Atze Janse, Alexander 0 – 1
37 Boer, Ruurd de Mesman, Edwyn 0 – 1
38 Schoonman, Ivo Veelenturf, Wim ½ – ½
40 Ippel, Cornelius Wagenvoorde, Frits 1 – 0
41 Berg, Dick van den Ruiter, Thomas de 1 – 0
42 Ameling, Bob Schenkelaars, Vincent 0 – 1
43 Plug, Arjan Vriens, Huib ½ – ½
44 Oxener, Aldo Ruyter, Wim de 0 – 1
45 Freytas, Paul de Baak, Karl 1 – 0
46 Koster, Chiel Hogerhorst, Tony 1 – 0
47 Zagema, Jan Sybren Evers, Wim 1 – 0
48 Thijmen Hansen Matai, Rudi 1 – 0
49 Werkhoven Maarten, Claushuis, Michaël 1 – 0 R

Noteboom Groep B

Results of Round 6

 

Bd White Black Results
1 Mooij, Marco de Wuijts, Johan ½ – ½
2 Simon, Martin Kastelein, Gerard 0 – 1
3 Holwijn, Melvin Hylkema, Remco 1 – 0
4 Scherpenisse, Kees Best, Jos de ½ – ½
5 Gerritse, Youri Kraker, Lena de 1 – 0
6 Peeters, Joep Loenen, Daniël van ½ – ½
7 Dijksman, Sebastiaan Kroon, Mike ½ – ½
8 Bekedam, Tyro Knight, David 1 – 0
9 Secelle, Hans Bakker, Joop ½ – ½
10 Kraker, Johnny de Willockx, Ritsaart ½ – ½
11 Kokje, Joris Schouten, Jordy ½ – ½
12 Gosliga, Jouke van Pauwels, Rudi 0 – 1
13 Bergh, Ben van den Vlaming, Halana ½ – ½
14 Veenendaal, Loek Verhoef, Pieter 1 – 0
15 Bartels, Richie Vergeer, Michiel ½ – ½
16 Wagenvoorde, Guido Verheijen, Jan 0 – 1
17 Auwens, Michel Titov, Leonid 0 – 1
18 Bottema, Timo Blijlevens, Pim 0 – 1
19 Braggaar, Pim Tirandaz, Amir 0 – 1
20 Chappin, Rene Kerkvliet, Sebastiaan ½ – ½
21 Mensing, Andrew Baak, Evert 0 – 1
22 Wagemans, Ed Freytas, Paul de ½ – ½
23 Verhoef, Ruud Berg, Dick van den 1 – 0
24 Mesman, Edwyn Beetstra, Jaap ½ – ½
25 Janse, Alexander Griend, Johan van de ½ – ½
26 Schenkelaars, Vincent Frijling, Jeroen ½ – ½
27 Hellenberg, Jan Anink, Marco 1 – 0
28 Peut, Aart van de Ippel, Cornelius 1 – 0
29 Zwinkels, Wim Feltman, Bart 1 – 0
30 Bulthuis, Jelle Zagema, Jan Sybren ½ – ½
31 Karis, Paul Ee, Winston van 1 – 0
32 Fasel, Ton Dupain, Peter ½ – ½
33 Kranenburg, Sebastiaan Ioan, Razvan 0 – 1
34 Drijver, Evert Wulp, Geert van der 1 – 0
35 Kampen, Frans van Heer, Henk de ½ – ½
36 Ruyter, Wim de Koster, Chiel ½ – ½
37 Hagendijk, Mark Schoonman, Ivo ½ – ½
38 Veelenturf, Wim Ehrhardt, Matthias 0 – 1
39 Haider, Haitham Al Thije, Hens ten 1 – 0
40 Stins, Johan Plug, Arjan 1 – 0
41 Werkhoven Maarten, Boer, Ruurd de 0 – 1
42 Ruiter, Thomas de Ameling, Bob 1 – 0
43 Vriens, Huib Metz, Atze 0 – 1
44 Wagenvoorde, Frits Bakker, Rene 0 – 1
45 Matai, Rudi Baak, Karl 0 – 1
46 Hogerhorst, Tony Oxener, Aldo 1 – 0

 

Noteboom Groep C

Results of Round 1

 

Bd White Black Results
1 Otto, Paul Wooter, Robin 0 – 1
2 Kanters, Cor Brinkman, Lucho 1 – 0
3 Deschuyteneer, Lucien Kok, Cas 0 – 1
4 Noteboom, Gren Weerts, Rene 1 – 0
5 Osch, Lo van Ploeg, Mark van der 1 – 0
6 Swanink, Koos Eveleens, Ed 0 – 1
7 Kuipers, Joris Kaptein, Peter 0 – 1
8 IJzermans, Ger Bloemendal, Franck ½ – ½
9 Haasnoot, Jan Kok, Joris 1 – 0
10 Werf, Joël van der Ousmane, Tijany 0 – 1
11 Dael, Siem van Muntean, Victor 1 – 0
12 Pol, Theo van der Hofman, Hans 0 – 1
13 Davazdahemami, Arzhang Smits, Marc 0 – 1
14 Schenkelaars, Bauke Arkesteijn, Jaco 1 – 0
15 Hoeven, Carsten van der Biggelaar, Don van den 0 – 1
16 Gilein, Guus Muntean, Adrian 1 – 0
17 Tjin A Lien, Ike Mitran, Anthony ½ – ½
18 Keetman, Sandra Lek, Marcel 1 – 0
19 Bakker, Gerhard Mitran, Ovi 1 – 0
20 Keetman, Stef Sutrisno, Agus 1 – 0
21 Zilverberg, Paul Bottema, Elmar ½ – ½
22 Luk, Thomas Wijnendaele,Jovanni van 0 – 1
23 Til, Ite van Steenman, Tomas 1 – 0
24 Arslan, Kadir Macdaniel, Arie (jr) 0 – 1
25 Verschoor, Marcel Jansse, Valerie ½ – ½
26 Bouma, Henk Sylbing, Garth ½ – ½
27 Hoogeveen, Luuk Eibergen, Robert van 0 – 1
28 Koks, Paul Schenkelaars, Robin 1 – 0
29 Haasnoot, Wim Mollema, Henk 0 – 1
31 Meirink, Teun Salomons, Quinten ½ – ½
32 Mitran, Marie Vlietland, Theo 0 – 1
33 Koster, David Beusen, Frank 0 – 1
34 Heijungs, Simon Vugteveen, Steven 0 – 1
35 Sistermans, Harry Baeten, Wim 1 – 0
36 Kroetkov, Ivan Haaften, Rob van 0 – 1
37 Mestrom, Sterre Salomons, Roelof 0 – 1
38 Zonneveld, Jan Kroon, Joppe 1 – 0
39 Togt, Noud van der Gooijers, Richard ½ – ½
40 Honkoop, Gilian Leite, Scot 1 – 0
41 Kevlishvili, Shota Bingen, Stanley 1 – 0

Noteboom Groep C

Results of Round 2

 

Bd White Black Results
1 Wooter, Robin Osch, Lo van 1 – 0
2 Macdaniel, Arie (jr) Kanters, Cor 0 – 1
3 Kok, Cas Kevlishvili, Shota 1 – 0
4 Beusen, Frank Noteboom, Gren ½ – ½
5 Eveleens, Ed Honkoop, Gilian 0 – 1
6 Vugteveen, Steven Haasnoot, Jan 0 – 1
7 Ousmane, Tijany Gilein, Guus 1 – 0
8 Biggelaar, Don van den Dael, Siem van 0 – 1
9 Hofman, Hans Keetman, Sandra ½ – ½
10 Salomons, Roelof Keetman, Stef 0 – 1
11 Wijnendaele,Jovanni van Harten, Lucas van 1 – 0
12 Haaften, Rob van Til, Ite van 0 – 1
13 Kaptein, Peter Bakker, Gerhard 1 – 0
14 Smits, Marc Koks, Paul 0 – 1
15 Eibergen, Robert van Schenkelaars, Bauke 1 – 0
16 Mollema, Henk Zonneveld, Jan 1 – 0
17 Vlieland, Theo Sistermans, Harry 1 – 0
18 Sylbing, Garth Verschoor, Marcel 0 – 1
19 Omota, Vlad Togt, Noud van der 1 – 0
20 Janse, Sebastiaan Bouma, Henk ½ – ½
21 Gooijers, Richard Zilverberg, Paul ½ – ½
22 Bloemendal, Franck Velden, Alain van der 0 – 1
23 Baltus, Luuc Dop, Erik van 0 – 1
24 Steinhart, Roel IJzermans, Ger 0 – 1
25 Soest, Peter van Uittenbogaard, Rob 0 – 1
26 Bottema, Elmar Nguyen, Lucas 1 – 0
27 Salomons, Quinten Preuter, Carlos 0 – 1
28 Mitran, Anthony Omota, Florin 1 – 0
29 Warnaar, Alisha Meirink, Teun 0 – 1
30 Janssen, Valerie Tjin A Lien, Ike 1 – 0
31 Kuiper, Machiel Loedeman, Bert 0 – 1
32 Mitran, Marie Luk, Thomas 0 – 1
33 Baeten, Wim Heijungs, Simon 0 – 1
34 Bingen, Stanley Deschuyteneer, Lucien 0 – 1
35 Schenkelaars, Robin Swanink, Koos 1 – 0
36 Leite, Scot Davazdahemami, Arzhang 1 – 0
37 Kok, Joris Pol, Theo van der 1 – 0
38 Weerts, Rene Koster, David 1 – 0 R
39 Muntean, Victor Hoeven, Carsten van der ½ – ½
40 Kroon, Joppe Haasnoot, Wim 1 – 0
41 Steenman, Tomas Mestrom, Sterre 1 – 0
42 Ploeg, Mark van der Otto, Paul 1 – 0
43 Mitran, Ovi Werf, Joël van der 0 – 1
44 Muntean, Adrian Arslan, Kadir 1 – 0

 

Noteboom Groep C

Results of Round 3

 

Bd White Black Results
1 Haasnoot, Jan Wooter, Robin 0 – 1
2 Kanters, Cor Kaptein, Peter 1 – 0
3 IJzermans, Ger Kok, Cas 0 – 1
4 Dael, Siem van Ousmane, Tijany 0 – 1
5 Keetman, Stef Wijnendaele,Jovanni van 1 – 0
6 Til, Ite van Eibergen, Robert van ½ – ½
7 Koks, Paul Vlieland, Theo ½ – ½
8 Honkoop, Gilian Mollema, Henk 0 – 1
9 Velden, Alain van der Muntean, Adrian 0 – 1
10 Noteboom, Gren Mitran, Anthony 1 – 0
11 Loedeman, Bert Hofman, Hans 1 – 0
12 Meirink, Teun Janssen, Valerie ½ – ½
13 Preuter, Carlos Bottema, Elmar 1 – 0
14 Verschoor, Marcel Beusen, Frank 1 – 0
15 Keetman, Sandra Omota, Vlad 1 – 0
16 Uittenbogaard, Rob Dop, Erik van ½ – ½
17 Gilein, Guus Ploeg, Mark van der 0 – 1
18 Zonneveld, Jan Gooijers, Richard ½ – ½
19 Vugteveen, Steven Kroetkov, Ivan ½ – ½
20 Zilverberg, Paul Kroon, Joppe ½ – ½
21 Heijungs, Simon Biggelaar, Don van den 1 – 0
22 Bouma, Henk Haaften, Rob van 0 – 1
23 Schenkelaars, Bauke Eveleens, Ed 0 – 1
24 Kevlishvili, Shota Kuipers, Joris 0 – 1
25 Luk, Thomas Janse, Sebastiaan 0 – 1
26 Weerts, Rene Smits, Marc 1 – 0
27 Sistermans, Harry Schenkelaars, Robin 0 – 1
28 Deschuyteneer, Lucien Kok, Joris 0 – 1
29 Leite, Scot Salomons, Roelof 0 – 1
30 Bakker, Gerhard Steenman, Tomas 1 – 0
31 Werf, Joël van der Macdaniel, Arie (jr) ½ – ½
32 Arkesteijn, Jaco Salomons, Quinten 0 – 1
33 Tjin A Lien, Ike Kuiper, Machiel 1 – 0
34 Omota, Florin Bloemendal, Franck 0 – 1
35 Nguyen, Lucas Sylbing, Garth ½ – ½
36 Togt, Noud van der Warnaar, Alisha ½ – ½
37 Muntean, Victor Soest, Peter van 1 – 0
38 Brinkman, Lucho Steinhart, Roel 1 – 0
39 Lek, Marcel Hoogeveen, Luuk 0 – 1
40 Harten, Lucas van Baltus, Luuc 0 – 1
41 Mestrom, Sterre Mitran, Marie 0 – 1
42 Otto, Paul Baeten, Wim 0 – 1
43 Haasnoot, Wim Mitran, Ovi 1 – 0
44 Pol, Theo van der Arslan, Kadir 1 – 0
45 Swanink, Koos Bingen, Stanley 0 – 1

Noteboom Groep C

Results of Round 4

 

Bd White Black Results
1 Wooter, Robin Kanters, Cor 0 – 1
2 Mollema, Henk Kok, Cas 0 – 1
3 Ploeg, Mark van der Koks, Paul 1 – 0
4 Vlieland, Theo Preuter, Carlos 0 – 1
5 Loedeman, Bert Verschoor, Marcel 0 – 1
6 Muntean, Adrian Haasnoot, Jan 0 – 1
7 Kaptein, Peter Eveleens, Ed ½ – ½
8 Janssen, Valerie Heijungs, Simon 0 – 1
9 Schenkelaars, Robin Honkoop, Gilian 1 – 0
10 Dop, Erik van Wijnendaele,Jovanni van ½ – ½
11 Salomons, Roelof Dael, Siem van 0 – 1
12 Kok, Joris Weerts, Rene 0 – 1
13 Kuipers, Joris Meirink, Teun 1 – 0
14 Haaften, Rob van Uittenbogaard, Rob 0 – 1
15 Osch, Lo van Muntean, Victor 0 – 1
16 Hofman, Hans Tjin A Lien, Ike ½ – ½
17 Bloemendal, Franck Zonneveld, Jan 0 – 1
18 Baltus, Luuc Vugteveen, Steven ½ – ½
19 Kroon, Joppe Velden, Alain van der 1 – 0
20 Gooijers, Richard Bottema, Elmar 0 – 1
21 Omota, Vlad Werf, Joël van der 0 – 1
22 Macdaniel, Arie (jr) Brinkman, Lucho 0 – 1 R
23 Hoogeveen, Luuk Zilverberg, Paul 0 – 1
24 Bingen, Stanley Gilein, Guus 0 – 1
25 Baeten, Wim Deschuyteneer, Lucien 0 – 1
26 Hoeven, Carsten van der Sistermans, Harry 0 – 1
28 Biggelaar, Don van den Arkesteijn, Jaco 1 – 0
29 Steenman, Tomas Luk, Thomas 1 – 0
30 Smits, Marc Schenkelaars, Bauke 1 – 0
31 Kroetkov, Ivan Togt, Noud van der 0 – 1
32 Steinhart, Roel Lek, Marcel ½ – ½
33 Kuiper, Machiel Omota, Florin ½ – ½
34 Soest, Peter van Harten, Lucas van 1 – 0
35 Arslan, Kadir Swanink, Koos 0 – 1

Noteboom Groep C

Results of Round 5

 

Bd White Black Results
1 Kok, Cas Kanters, Cor 1 – 0
2 Ousmane, Tijany Verschoor, Marcel 1 – 0
3 Preuter, Carlos Keetman, Stef 0 – 1
4 Heijungs, Simon Til, Ite van 0 – 1
5 Dael, Siem van Ploeg, Mark van der ½ – ½
6 Mollema, Henk Keetman, Sandra 1 – 0
7 Eibergen, Robert van Noteboom, Gren 0 – 1
8 Weerts, Rene Schenkelaars, Robin 1 – 0
9 Uittenbogaard, Rob Wooter, Robin ½ – ½
10 Haasnoot, Jan Kuipers, Joris 0 – 1
11 Muntean, Victor Kaptein, Peter 1 – 0
12 Koks, Paul Muntean, Adrian ½ – ½
13 Eveleens, Ed Dop, Erik van ½ – ½
14 Wijnendaele,Jovanni van Vlieland, Theo 1 – 0
15 Werf, Joël van der Loedeman, Bert 0 – 1
16 Bottema, Elmar Kroon, Joppe 0 – 1
17 Zilverberg, Paul Brinkman, Lucho 0 – 1
18 Zonneveld, Jan Bakker, Gerhard 0 – 1
19 Togt, Noud van der Janssen, Valerie ½ – ½
20 Honkoop, Gilian Steenman, Tomas ½ – ½
21 Beusen, Frank Smits, Marc 1 – 0
22 Gilein, Guus Baltus, Luuc 1 – 0
23 Sistermans, Harry Hofman, Hans 1 – 0
24 Tjin A Lien, Ike Kok, Joris ½ – ½
25 Janse, Sebastiaan Kevlishvili, Shota 1 – 0
26 Deschuyteneer, Lucien IJzermans, Ger 1 – 0
27 Salomons, Quinten Haaften, Rob van ½ – ½
28 Mitran, Anthony Salomons, Roelof ½ – ½
29 Meirink, Teun Biggelaar, Don van den 0 – 1
30 Omota, Florin Osch, Lo van 1 – 0
31 Gooijers, Richard Pol, Theo van der 0 – 1
32 Mitran, Marie Omota, Vlad 0 – 1
33 Sylbing, Garth Leite, Scot 1 – 0
34 Haasnoot, Wim Hoogeveen, Luuk 1 – 0
35 Bloemendal, Franck Bouma, Henk 0 – 1
36 Velden, Alain van der Soest, Peter van ½ – ½
37 Luk, Thomas Steinhart, Roel 1 – 0
38 Schenkelaars, Bauke Kuiper, Machiel 0 – 1
39 Swanink, Koos Hoeven, Carsten van der 0 – 1
40 Lek, Marcel Baeten, Wim ½ – ½
41 Warnaar, Alisha Bingen, Stanley 0 – 1
42 Nguyen, Lucas Kroetkov, Ivan ½ – ½
43 Arkesteijn, Jaco Otto, Paul 1 – 0
44 Mitran, Ovi Arslan, Kadir 1 – 0
45 Harten, Lucas van Mestrom, Sterre 1 – 0

 

Noteboom Groep C

Results of Round 6

 

Bd White Black Results
1 Kok, Cas Keetman, Stef 1 – 0
2 Kuipers, Joris Ousmane, Tijany 0 – 1
3 Kanters, Cor Muntean, Victor 1 – 0
4 Noteboom, Gren Mollema, Henk 1 – 0
5 Til, Ite van Weerts, Rene 0 – 1
6 Kroon, Joppe Dael, Siem van 0 – 1
7 Verschoor, Marcel Sistermans, Harry 1 – 0
8 Ploeg, Mark van der Preuter, Carlos 1 – 0
9 Bakker, Gerhard Uittenbogaard, Rob ½ – ½
10 Wooter, Robin Loedeman, Bert 1 – 0
11 Brinkman, Lucho Wijnendaele,Jovanni van 1 – 0
12 Dop, Erik van Deschuyteneer, Lucien 0 – 1
13 Pol, Theo van der Haasnoot, Jan ½ – ½
14 Eveleens, Ed Beusen, Frank 1 – 0
15 Biggelaar, Don van den Gilein, Guus 0 – 1
16 Keetman, Sandra Koks, Paul 1 – 0
17 Schenkelaars, Robin Heijungs, Simon 0 – 1
18 Eibergen, Robert van Janse, Sebastiaan ½ – ½
19 Kaptein, Peter Omota, Florin 0 – 1
20 Kok, Joris Togt, Noud van der 1 – 0
21 Vlieland, Theo Tjin A Lien, Ike 0 – 1
22 Muntean, Adrian Werf, Joël van der 0 – 1
23 Omota, Vlad Zonneveld, Jan 1 – 0
24 Salomons, Roelof Honkoop, Gilian 0 – 1
25 Haaften, Rob van Sylbing, Garth ½ – ½
26 Janssen, Valerie Zilverberg, Paul ½ – ½
27 Steenman, Tomas Mitran, Anthony ½ – ½
28 Bottema, Elmar Salomons, Quinten 1 – 0
29 Bouma, Henk Haasnoot, Wim ½ – ½
30 Kevlishvili, Shota Velden, Alain van der 1 – 0
31 Hofman, Hans Bingen, Stanley 1 – 0
32 Kuiper, Machiel Meirink, Teun ½ – ½
33 Hoeven, Carsten van der Luk, Thomas 1 – 0
34 Smits, Marc Soest, Peter van 1 – 0
35 IJzermans, Ger Baltus, Luuc ½ – ½
36 Osch, Lo van Arkesteijn, Jaco 1 – 0
37 Steinhart, Roel Gooijers, Richard 0 – 1
38 Kroetkov, Ivan Mitran, Marie 0 – 1
39 Lek, Marcel Bloemendal, Franck ½ – ½
40 Hoogeveen, Luuk Harten, Lucas van 1 – 0
41 Baeten, Wim Mitran, Ovi 0 – 1
42 Leite, Scot Nguyen, Lucas 0 – 1
43 Mestrom, Sterre Schenkelaars, Bauke 1 – 0
44 Warnaar, Alisha Swanink, Koos 0 – 1
45 Arslan, Kadir Otto, Paul 0 – 1