Uitslagen en Stand Zomercompetitie avond 3

Stand:

Rk Name ELO TPR Pnts # Old Total New Rnd 1 Rnd 2 Rnd 3 Rnd 4 Rnd 5 Rnd 6
1 Edwin van Haastert 2452 2854 3.0 3 100.00 524.96 100.00 10B1 1/3 6W1 4W1 1/3 1/3
2 Arthur Pijpers 2471 2397 4.5 6 94.86 492.70 95.55 11W1 6B½ 16W1 3B½ 4W1 5B½
3 Rudy van Wessel 2356 2350 4.5 6 89.27 485.10 94.50 9B1 5W1 4B0 2W½ 16B1 12W1
4 Raoul van Ketel 2236 2369 4.0 6 81.25 436.00 87.71 33W1 17B1 3W1 1B0 2B0 11W1
5 Richard Schelvis 2181 2298 4.0 6 83.61 415.14 84.83 20W1 3B0 18W1 14W1 12B½ 2W½
6 Mark van der Werf 2398 2339 2.5 4 80.76 376.41 79.48 13W1 2W½ 1B0 20B1 1/3 1/3
7 Frank Zeven 1941 2356 2.0 2 70.78 353.40 76.31 1/3 1/3 1/3 1/3 25W1 21B1
8 Alisha Warnaar 1829 2563 1.0 1 74.08 335.04 73.77 1/3 1/3 1/3 1/3 24B1 1/3
9 Jorgen Henseler 2080 2117 4.0 6 67.94 330.60 73.16 3W0 13B0 38W1 34B1 37W1 20B1
10 Frans Erwich 1902 2020 3.0 5 67.69 324.82 72.36 1W0 1/3 21B1 18B½ 20W½ 16W1
11 Michel Hubert 1923 2046 3.5 6 73.93 320.02 71.70 2B0 26W½ 27B1 28W1 17B1 4B0
12 Wilfried Binnendijk 1871 2198 2.5 4 74.67 317.69 71.38 1/3 1/3 41B1 23B1 5W½ 3B0
13 Henk van der Scheer 1890 2241 1.0 2 68.45 296.47 68.44 6B0 9W1 1/3 1/3 1/3 1/3
14 Michiel van Wissen 2251 2141 1.0 2 65.34 273.61 65.29 1/3 1/3 17W1 5B0 1/3 1/3
15 Arthur Schuering 1794 1945 2.0 2 66.01 273.05 65.21 38W1 1/3 39B1 1/3 1/3 1/3
16 Evert Lafeber 1593 1862 3.0 6 67.13 265.62 64.19 43W1 22W1 2B0 29B1 3W0 10B0
17 Bert van der Marel 2101 1877 3.0 6 59.76 264.12 63.98 36B1 4W0 14B0 26W1 11W0 27B1
18 Daan Binnendijk 1813 1874 2.0 4 64.57 263.12 63.84 21B1 25W½ 5B0 10W½ 1/3 1/3
19 Nyuk Lyn Cchung 1931 2021 1.0 1 64.41 262.48 63.75 1/3 1/3 1/3 1/3 26B1 1/3
20 Willem van Briemen 1993 1968 2.5 6 65.06 259.22 63.30 5B0 35B1 24W1 6W0 10B½ 9W0
21 Jan van der Knaap 1873 1795 3.0 6 64.08 242.15 60.94 18W0 27B1 10W0 39W1 42B1 7W0
22 Peter Sikuta 1559 1624 2.5 4 59.64 226.86 58.83 44W1 16B0 30W1 25B½ 1/3 1/3
23 Erik Oosterom 2037 1689 1.0 2 56.39 205.70 55.91 1/3 1/3 25B1 12W0 1/3 1/3
24 Frank Oei 2000 1623 2.0 4 51.56 204.80 55.79 1/3 1/3 20B0 38B1 8W0 39W1
25 Rob Uittenbogaard 1507 1626 2.5 6 54.33 199.93 55.11 45B1 18B½ 23W0 22W½ 7B0 26W½
26 Machiel Kuiper 1458 1697 2.0 6 53.30 192.79 54.13 35W½ 11B½ 34W½ 17B0 19W0 25B½
27 Luuk Hoogeveen 1561 1544 2.5 6 55.91 186.83 53.30 32B½ 21W0 11W0 43B1 39B1 17W0
28 Ruud Dobbelaar 1782 1656 1.0 2 49.22 182.78 52.74 1/3 1/3 1/3 11B0 1/3 44W1
29 Don van den Biggelaar 1751 1602 1.0 2 53.21 181.76 52.60 1/3 1/3 40B1 16W0 1/3 1/3
30 Bas van der Net 1618 1453 1.5 3 51.73 174.39 51.59 31W½ 1/3 22B0 1/3 38W1 1/3
31 Nathan Bakhuijzen 1620F 1620 0.5 1 51.96 173.58 51.47 30B½ 1/3 1/3 1/3 1/3 1/3
32 Marton Bax 1351 1563 0.5 1 51.30 167.30 50.61 27W½ 1/3 1/3 1/3 1/3 1/3
33 Cato de Zoeten 1846 1673 0.0 1 49.67 158.36 49.37 4B0 1/3 1/3 1/3 1/3 1/3
34 Coenraad Spaans 1859 1448 0.5 2 47.28 142.00 47.11 1/3 1/3 26B½ 9W0 1/3 1/3
35 Jan van Amsterdam 1731 1434 0.5 2 46.99 139.07 46.71 26B½ 20W0 1/3 1/3 1/3 1/3
36 Timo Yeh 1837 1538 0.0 1 46.78 137.74 46.52 17W0 1/3 1/3 1/3 1/3 1/3
37 Ornett Stork 2101 1517 0.0 1 46.55 136.20 46.31 1/3 1/3 1/3 1/3 9B0 1/3
38 Stanley Bingen 1148 1362 1.0 5 43.82 133.11 45.89 15B0 43W1 9B0 24W0 30B0 2/3
39 Gerard Weber 1462F 1462 1.5 6 47.75 131.91 45.72 40W½ 44B1 15W0 21B0 27W0 24B0
40 Rein Thierry 1611 1386 0.5 2 45.47 126.72 45.00 39B½ 1/3 29W0 1/3 1/3 1/3
41 Roel in ‘t Veld 1587 1308 0.0 1 42.82 108.82 42.53 1/3 1/3 12W0 1/3 1/3 1/3
42 Jeroen Berrevoets 2050 1310 0.0 1 42.66 107.73 42.38 1/3 1/3 1/3 1/3 21W0 1/3
43 Arnout Wittert 1193F 1193 1.0 4 42.21 103.15 41.75 16B0 38B0 44W1 27W0 1/3 1/3
44 Chris Molsbergen 1390 1085 1.0 5 41.17 88.19 39.68 22B0 39W0 43B0 2/3 46W1 28B0
45 Ryanne Turenhout 1464 944 0.0 1 35.73 59.43 35.71 25W0 1/3 1/3 1/3 1/3 1/3
46 Gert Helfferich 1094 827 0.0 1 33.33 42.22 33.33 1/3 1/3 1/3 1/3 44B0 1/3

 

Uitslagen ronde 5:

Bd White Black Results
1 Arthur Pijpers Raoul van Ketel 1 – 0
2 Wilfried Binnendijk Richard Schelvis ½ – ½
3 Evert Lafeber Rudy van Wessel 0 – 1
4 Frans Erwich Willem van Briemen ½ – ½
5 Bert van der Marel Michel Hubert 0 – 1
6 Jorgen Henseler Ornett Stork 1 – 0
7 Jeroen Berrevoets Jan van der Knaap 0 – 1
8 Frank Zeven Rob Uittenbogaard 1 – 0
9 Machiel Kuiper Nyuk Lyn Cchung 0 – 1
10 Frank Oei Alisha Warnaar 0 – 1
11 Gerard Weber Luuk Hoogeveen 0 – 1
12 Bas van der Net Stanley Bingen 1 – 0
13 Chris Molsbergen Gert Helfferich 1 – 0

 

Uitslagen ronde 6:

Bd White Black Results
1 Richard Schelvis Arthur Pijpers ½ – ½
2 Rudy van Wessel Wilfried Binnendijk 1 – 0
3 Raoul van Ketel Michel Hubert 1 – 0
4 Frans Erwich Evert Lafeber 1 – 0
5 Willem van Briemen Jorgen Henseler 0 – 1
6 Jan van der Knaap Frank Zeven 0 – 1
7 Luuk Hoogeveen Bert van der Marel 0 – 1
8 Rob Uittenbogaard Machiel Kuiper ½ – ½
9 Frank Oei Gerard Weber 1 – 0
10 Ruud Dobbelaar Chris Molsbergen 1 – 0

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

*