PK2016: deelnemerslijst & bye’s

Voor de goede orde hierbij de definitieve deelnemerslijst aan het PK 2016. Mocht u overigens nu tot de ontdekking dat u toch nog zou willen meedoen, neem dan contact op met de organisatie. In de lijst is ook opgenomen welke bye’s bij de organisatie bekend zijn.

Naam ELO Club Groep Bye
1 Raoul van Ketel 2234 LSG A 1
2 Bardia Galledari 2183 Botwinnik A
3 Melchior Vesters 2170 Schaakhuis A 3,4
4 Erik Oosterom 2128 LSG A
5 Ornett Stork 2120 LSG A 1,2
6 Robert Straver 2110 LSG A 4
7 Rachid Schrik 2103 Schaakhuis A
8 Quirinius van Dorp 2083 LSG A
9 Giel van Rijn 2080 Leiderdorp A 1
10 Niels van Splunter 2076 Leiderdorp A 1,2
11 Arjen van Splunter 2070 Leiderdorp A
12 Albert Termeulen 2063 LSG A
13 Rolf Corstjens 2052 Leiderdorp / LSG A 6
14 Eric van ’t Hof 2049 LSG A
15 Thom Beeren 2009 Botwinnik A
16 Frank Oei 2008 LSG / Schaakhuis A 5
17 Jan Hellenberg 1983 LSG A
18 Dirk Gruijters 1975 Voorschoten A
19 Willem van Briemen 1950 Philidor Leiden A
20 Justin Senders 1944 LSG A
21 Rogier Zoun 1944 Botwinnik A
22 Marcel de Jeu 1941 LSG A 4
23 Henk van der Scheer 1935 LSG A
24 Coenraad Spaans 1930 LSG A
25 Marco de Mooij 1923 LSG A
26 Niek van der Maat 1905 Oegstgeest ’80 A
27 Daan Binnendijk 1894 LSG A
28 Joop Bakker 1888 Oegstgeest ’80 / LSG B
29 Peter Aalders 1883 LSG B
30 Wim Zwinkels 1883 0 B 1
31 Frans Pieter van den Bos 1880 Voorburg B
32 Ed Wagemans 1862 Oegstgeest ’80 B
33 Jaap van der Heijden 1825 LSG B
34 Aart van de Peut 1810 LSG B
35 Bert van Brussel 1809 Oegstgeest ’80 B 3
36 Wybe Evenhuis 1783 LSG B
37 Johan Stins 1763 Oegstgeest ’80 / LSG B
38 Ed Noordijk 1763 Oegstgeest ’80 B 4,5
39 Bart van den Bosse 1752 LSG B 5
40 Vincent Schenkelaars 1751 LSG B
41 Remco van der Ziel 1749 Philidor Leiden B
42 Chris de Weert 1740 LSG B 2
43 Ronald van Vleuten 1740 Voorschoten B 1,2
44 Frank Korving 1738 LSG B
45 Joris Kuipers 1657 LSG B
46 Marcel Verschoor 1601 Oegstgeest ’80 B 2
47 Wim de Ruyter 1599 Philidor Leiden B 1,3
48 Daan Vernooy 1563 LSG B 1
49 Rob Uittenbogaard 1563 LSG B
50 Andre Wagner 1559 SHTV B 4
51 John Kettenis 1546 LSG B
52 Lex A. van Gunsteren 1529 Daniel Noteboom B
53 Sikuan Lam 1510 De Vrijpionnen / LSG B
54 Chris Molsbergen 1500 LSG B
55 Luuk Hoogeveen 1494 LSG B
56 Scot Leite 1458 Schaakhuis B 2
57 Chiel Kuiper 1387 De Toren / LSG B 3
58 Raymond Thomas 1357 DSC B 1
59 Stanley Bingen 1280 LSG B
60 Alisha Warnaar 1233 Op Eigen Wieken B
61 Gregor Waskowsky 1170 LSG B
62 Gert Helffrich 1084 LSG B 1
63 Matin Asmadal 1000* LSG B 2
64 Matthijs van Borren 677 Voorschoten B 2
65 Cato de Zoeten 581 Voorschoten B  2