Kroeg & Loper – indeling ronde 7

Aanvang z.s.m.

Uitslagen dienen door beide teams te worden doorgegeven via whatsapp, naar nummer 06-22926897. Doe dit svp op de volgende manier: Wedstrijd: Lotingsnummer – lotingsnummer = uitslag

 TEAM 1TEAM 2UITSLAGKROEG
1(3) Thomas Beerdsen / Robby Kevlishvili(2) Erik Van den Doel / Dennis de Vreugt-De WW
2(1) Sipke Ernst / Max Warmerdam(8) Roeland Pruijssers / Kedem Gutkind-De WW
3(5) Arthur Pijpers / Merijn van Delft(6) Jan-Willem van de Griendt / Ivo Wantola-De WW
4(7) Jan Willem de Jong / Martin Roobol(16) Thijs Roorda / Robin Wooter-Grandcafe de Burcht
5(15) Fred Slingerland / Richard Hendriks(4) Robin Swinkels / Thomas Willemze-‘t Praethuys
6(9) Mark Haast / Jordy Schouten(31) Maurits de Jong / Anton Lammers-Flat White
7(19) Ornett Stork / Gerard Milort(10) Bram van den Berg / Mark Clijsen-Grandcafe de Burcht
8(37) Bart van den Bosse / Don van den Biggelaar(13) Mark van der Werf / Joël van der Werf-Grandcafe de Burcht
9(25) Jord Ypma / Yannic Husers(12) Maarten Strijbos / Dirk Bergmans-Burgerzaken
10(14) Richard Schelvis / Cas Kok(26) Albert Termeulen / Marcel Wubben-Burgerzaken
11(23) Jelle Bulthuis / Thomas de Ruiter(42) Harry van der Stap / Winston van Ee-Grandcafe de Burcht
12(18) Niels Mijnster / Arjan van der Leij(34) Teun van der Vorm / Fedde van der Vorm-‘t Praethuys
13(41) Theo van der Sluis / Dolf Rijkeboer(22) Nathanael Spaan / Reinier Feiner-Schommelen
14(28) Bernard Bannink / Hielke Kuipers(21) Esper van Baar / Vlad Omota-Het Stadsbrouwhuis
15(27) Norbert Jansen / Eric Fraikin(52) Olivier Huizer / Chris Molsbergen-Het Stadsbrouwhuis
16(24) Timon van Dijk / Frans Vreugdenhil(44) Kart Laan / Folkert Kan-Flat White
17(47) Jeroen Berrevoets / Jelle van Beek(35) Arno van der Lubben / Arno Middelkoop-Grandcafe Van ‘t Huis
18(43) Cato de Zoeten / Yannick Wiggers(30) René Hennipman / Wim Zwinkels-Grandcafe Van ‘t Huis
19(39) Seth van der Vegt / Mitchel Wallace(56) Erik Middelkoop / Michael Middelkoop-Grandcafe Van ‘t Huis
20(29) Roland Daamen / Leo Rietveld(54) Abisan Pancharajah / Jonathan Vijver-Grandcafe Van ‘t Huis
21(38) Eelco Kuipers / Steven den Hollander(46) Prajit Sai Kumar / David Madularea-De Vergulde Kruik
22(49) Dominique Nierop / Wouter Remmerswaal(17) Gert-Michiel de Niet / Erik Oosterom-Grandcafe Van ‘t Huis
23(11) Bastiaan Veltkamp / Daan Haver(51) Evert Lafeber / Luuk Hoogeveen-Grandcafe Van ‘t Huis
24(33) Norbert Harmanus / Derk Dekker(64) Parsa Mohebbinezhad / Samuel Lopes-Schommelen
25(59) Robert Huizer / Alexander van 't Hoff(40) Rens Minnema / Hans Minnema-Koetshuis de Burcht
26(45) Ruud Dobbelaar / Rene van den Berg(20) Thom Beeren / Rogier Zoun-‘t Praethuys
27(55) Han Nicolaas / Fong Li Caljé(36) Wilfried Binnendijk / Daan Binnendijk-Buddhas
28(58) Matthijs van Borren / Finn Wiggers(32) Bert van der Marel / Jan van Amsterdam-De Vergulde Kruik
29(57) Jelle Zoet / Thomas Vermet(60) Akil Pancharajah / Daniël Vijver-Buddhas
30(70) Aat Smits / Yannick Beheyt(48) Michel Hubert / Niels Bernving-Burgerzaken
31(61) Jack van der Plas / Arjen de Mooij(50) Sven Goldschmidt / Jerome Van Der Have-De Vergulde Kruik
32(53) Paul Oudshoorn / Paul Westveer(66) Max Schuurmans / Aron de Zwart-Koetshuis de Burcht
33(63) Otto Zoet / Ivanke Wiggers(62) Fleur Westerhof / Ruud Westerhof-Flat White
34(65) Alex Schuurmans / Jaap Schuurmans(68) Ralph van Melick / Marck Kessels-Koetshuis de Burcht
35(67) Marc Langerak / Jos Eelsing(69) Synco Wijnberg / Maarten Timmers Verhoeven-Buddhas