Kroeg & Loper – indeling ronde 6

Aanvangstijdstip 15:30 uur

Uitslagen dienen door beide teams te worden doorgegeven via whatsapp, naar nummer 06-22926897. Doe dit svp op de volgende manier: Wedstrijd: Lotingsnummer – lotingsnummer = uitslag

Bij vragen bel

  • Rudy van Wessel (algemene zaken, materiaal issues, etc.): 06-48955349
  • Edwin van Haastert (indelingen, uitslagverwerking, afmelding etc.): 06-22926897
 TEAM 1TEAM 2UITSLAGKROEG
1(8) Roeland Pruijssers / Kedem Gutkind(3) Thomas Beerdsen / Robby Kevlishvili-Grandcafe de Burcht
2(2) Erik Van den Doel / Dennis de Vreugt(5) Arthur Pijpers / Merijn van Delft-Grandcafe de Burcht
3(4) Robin Swinkels / Thomas Willemze(9) Mark Haast / Jordy Schouten-Grandcafe de Burcht
4(6) Jan-Willem van de Griendt / Ivo Wantola(1) Sipke Ernst / Max Warmerdam-Grandcafe Van ‘t Huis
5(12) Maarten Strijbos / Dirk Bergmans(15) Fred Slingerland / Richard Hendriks-Grandcafe de Burcht
6(35) Arno van der Lubben / Arno Middelkoop(7) Jan Willem de Jong / Martin Roobol-De WW
7(10) Bram van den Berg / Mark Clijsen(39) Seth van der Vegt / Mitchel Wallace-De WW
8(13) Mark van der Werf / Joël van der Werf(49) Dominique Nierop / Wouter Remmerswaal-De WW
9(16) Thijs Roorda / Robin Wooter(38) Eelco Kuipers / Steven den Hollander-Het Stadsbrouwhuis
10(26) Albert Termeulen / Marcel Wubben(41) Theo van der Sluis / Dolf Rijkeboer-De Vergulde Kruik
11(44) Kart Laan / Folkert Kan(29) Roland Daamen / Leo Rietveld-De Vergulde Kruik
12(31) Maurits de Jong / Anton Lammers(45) Ruud Dobbelaar / Rene van den Berg-De Vergulde Kruik
13(52) Olivier Huizer / Chris Molsbergen(37) Bart van den Bosse / Don van den Biggelaar-‘t Praethuys
14(42) Harry van der Stap / Winston van Ee(28) Bernard Bannink / Hielke Kuipers-Flat White
15(34) Teun van der Vorm / Fedde van der Vorm(11) Bastiaan Veltkamp / Daan Haver-Buddhas
16(40) Rens Minnema / Hans Minnema(23) Jelle Bulthuis / Thomas de Ruiter-Flat White
17(51) Evert Lafeber / Luuk Hoogeveen(27) Norbert Jansen / Eric Fraikin-‘t Praethuys
18(36) Wilfried Binnendijk / Daan Binnendijk(19) Ornett Stork / Gerard Milort-‘t Praethuys
19(46) Prajit Sai Kumar / David Madularea(25) Jord Ypma / Yannic Husers-Buddhas
20(22) Nathanael Spaan / Reinier Feiner(47) Jeroen Berrevoets / Jelle van Beek-Flat White
21(14) Richard Schelvis / Cas Kok(43) Cato de Zoeten / Yannick Wiggers-Grandcafe Van ‘t Huis
22(48) Michel Hubert / Niels Bernving(17) Gert-Michiel de Niet / Erik Oosterom-Het Stadsbrouwhuis
23(20) Thom Beeren / Rogier Zoun(33) Norbert Harmanus / Derk Dekker-Buddhas
24(50) Sven Goldschmidt / Jerome Van Der Have(18) Niels Mijnster / Arjan van der Leij-Koetshuis de Burcht
25(21) Esper van Baar / Vlad Omota(55) Han Nicolaas / Fong Li Caljé-Grandcafe Van ‘t Huis
26(70) Aat Smits / Yannick Beheyt(24) Timon van Dijk / Frans Vreugdenhil-Koetshuis de Burcht
27(32) Bert van der Marel / Jan van Amsterdam(61) Jack van der Plas / Arjen de Mooij-Burgerzaken
28(30) René Hennipman / Wim Zwinkels(57) Jelle Zoet / Thomas Vermet-Koetshuis de Burcht
29(54) Abisan Pancharajah / Jonathan Vijver(62) Fleur Westerhof / Ruud Westerhof-Burgerzaken
30(56) Erik Middelkoop / Michael Middelkoop(63) Otto Zoet / Ivanke Wiggers-Burgerzaken
31(58) Matthijs van Borren / Finn Wiggers(59) Robert Huizer / Alexander van 't Hoff-Schommelen
32(64) Parsa Mohebbinezhad / Samuel Lopes(65) Alex Schuurmans / Jaap Schuurmans-Grandcafe Van ‘t Huis
33(60) Akil Pancharajah / Daniël Vijver(53) Paul Oudshoorn / Paul Westveer-Schommelen
34(66) Max Schuurmans / Aron de Zwart(67) Marc Langerak / Jos Eelsing-Grandcafe Van ‘t Huis
35(68) Ralph van Melick / Marck Kessels(69) Synco Wijnberg / Maarten Timmers Verhoeven-Grandcafe Van ‘t Huis