Kroeg & Loper – indeling ronde 5

Aanvangstijdstip 14:30 uur

Uitslagen dienen door beide teams te worden doorgegeven via whatsapp, naar nummer 06-22926897. Doe dit svp op de volgende manier: Wedstrijd: Lotingsnummer – lotingsnummer = uitslag

Bij vragen bel

  • Rudy van Wessel (algemene zaken, materiaal issues, etc.): 06-48955349
  • Edwin van Haastert (indelingen, uitslagverwerking, afmelding etc.): 06-22926897
 TEAM 1TEAM 2UITSLAGKROEG
1(3) Thomas Beerdsen / Robby Kevlishvili(13) Mark van der Werf / Joël van der Werf-Grandcafe Van ‘t Huis
2(9) Mark Haast / Jordy Schouten(2) Erik Van den Doel / Dennis de Vreugt-Grandcafe Van ‘t Huis
3(35) Arno van der Lubben / Arno Middelkoop(6) Jan-Willem van de Griendt / Ivo Wantola-Het Stadsbrouwhuis
4(5) Arthur Pijpers / Merijn van Delft(10) Bram van den Berg / Mark Clijsen-Grandcafe Van ‘t Huis
5(15) Fred Slingerland / Richard Hendriks(8) Roeland Pruijssers / Kedem Gutkind-Grandcafe Van ‘t Huis
6(1) Sipke Ernst / Max Warmerdam(12) Maarten Strijbos / Dirk Bergmans-Buddhas
7(7) Jan Willem de Jong / Martin Roobol(4) Robin Swinkels / Thomas Willemze-Grandcafe Van ‘t Huis
8(11) Bastiaan Veltkamp / Daan Haver(16) Thijs Roorda / Robin Wooter-Grandcafe Van ‘t Huis
9(39) Seth van der Vegt / Mitchel Wallace(14) Richard Schelvis / Cas Kok-Grandcafe de Burcht
10(29) Roland Daamen / Leo Rietveld(46) Prajit Sai Kumar / David Madularea-Flat White
11(43) Cato de Zoeten / Yannick Wiggers(31) Maurits de Jong / Anton Lammers-‘t Praethuys
12(49) Dominique Nierop / Wouter Remmerswaal(34) Teun van der Vorm / Fedde van der Vorm-Flat White
13(51) Evert Lafeber / Luuk Hoogeveen(38) Eelco Kuipers / Steven den Hollander-Flat White
14(28) Bernard Bannink / Hielke Kuipers(40) Rens Minnema / Hans Minnema-‘t Praethuys
15(47) Jeroen Berrevoets / Jelle van Beek(26) Albert Termeulen / Marcel Wubben-Grandcafe de Burcht
16(18) Niels Mijnster / Arjan van der Leij(44) Kart Laan / Folkert Kan-Grandcafe de Burcht
17(45) Ruud Dobbelaar / Rene van den Berg(21) Esper van Baar / Vlad Omota-Grandcafe de Burcht
18(33) Norbert Harmanus / Derk Dekker(48) Michel Hubert / Niels Bernving-‘t Praethuys
19(37) Bart van den Bosse / Don van den Biggelaar(50) Sven Goldschmidt / Jerome Van Der Have-Buddhas
20(41) Theo van der Sluis / Dolf Rijkeboer(70) Aat Smits / Yannick Beheyt-Buddhas
21(52) Olivier Huizer / Chris Molsbergen(42) Harry van der Stap / Winston van Ee-Schommelen
22(17) Gert-Michiel de Niet / Erik Oosterom(30) René Hennipman / Wim Zwinkels-Schommelen
23(23) Jelle Bulthuis / Thomas de Ruiter(36) Wilfried Binnendijk / Daan Binnendijk-De WW
24(27) Norbert Jansen / Eric Fraikin(22) Nathanael Spaan / Reinier Feiner-Burgerzaken
25(19) Ornett Stork / Gerard Milort(32) Bert van der Marel / Jan van Amsterdam-De WW
26(62) Fleur Westerhof / Ruud Westerhof(24) Timon van Dijk / Frans Vreugdenhil-De Vergulde Kruik
27(25) Jord Ypma / Yannic Husers(20) Thom Beeren / Rogier Zoun-De WW
28(59) Robert Huizer / Alexander van 't Hoff(66) Max Schuurmans / Aron de Zwart-De Vergulde Kruik
29(55) Han Nicolaas / Fong Li Caljé(63) Otto Zoet / Ivanke Wiggers-Koetshuis de Burcht
30(65) Alex Schuurmans / Jaap Schuurmans(60) Akil Pancharajah / Daniël Vijver-Het Stadsbrouwhuis
31(53) Paul Oudshoorn / Paul Westveer(64) Parsa Mohebbinezhad / Samuel Lopes-Burgerzaken
32(61) Jack van der Plas / Arjen de Mooij(54) Abisan Pancharajah / Jonathan Vijver-Koetshuis de Burcht
33(69) Synco Wijnberg / Maarten Timmers Verhoeven(56) Erik Middelkoop / Michael Middelkoop-De Vergulde Kruik
34(57) Jelle Zoet / Thomas Vermet(68) Ralph van Melick / Marck Kessels-Burgerzaken
35(67) Marc Langerak / Jos Eelsing(58) Matthijs van Borren / Finn Wiggers-Koetshuis de Burcht