Kroeg & Loper – indeling ronde 4

Aanvangstijdstip 13:30 uur (strak)

Uitslagen dienen door beide teams te worden doorgegeven via whatsapp, naar nummer 06-22926897. Doe dit svp op de volgende manier: Wedstrijd: Lotingsnummer – lotingsnummer = uitslag

Bij vragen bel

  • Rudy van Wessel (algemene zaken, materiaal issues, etc.): 06-48955349
  • Edwin van Haastert (indelingen, uitslagverwerking, afmelding etc.): 06-22926897
 TEAM 1TEAM 2UITSLAGKROEG
1(10) Bram van den Berg / Mark Clijsen(3) Thomas Beerdsen / Robby Kevlishvili-Burgerzaken
2(28) Bernard Bannink / Hielke Kuipers(7) Jan Willem de Jong / Martin Roobol-Koetshuis de Burcht
3(34) Teun van der Vorm / Fedde van der Vorm(9) Mark Haast / Jordy Schouten-Schommelen
4(16) Thijs Roorda / Robin Wooter(5) Arthur Pijpers / Merijn van Delft-Burgerzaken
5(8) Roeland Pruijssers / Kedem Gutkind(35) Arno van der Lubben / Arno Middelkoop-Burgerzaken
6(2) Erik Van den Doel / Dennis de Vreugt(13) Mark van der Werf / Joël van der Werf-De Vergulde Kruik
7(6) Jan-Willem van de Griendt / Ivo Wantola(15) Fred Slingerland / Richard Hendriks-De Vergulde Kruik
8(14) Richard Schelvis / Cas Kok(1) Sipke Ernst / Max Warmerdam-Schommelen
9(4) Robin Swinkels / Thomas Willemze(18) Niels Mijnster / Arjan van der Leij-De Vergulde Kruik
10(12) Maarten Strijbos / Dirk Bergmans(21) Esper van Baar / Vlad Omota-Koetshuis de Burcht
11(20) Thom Beeren / Rogier Zoun(29) Roland Daamen / Leo Rietveld-Koetshuis de Burcht
12(36) Wilfried Binnendijk / Daan Binnendijk(11) Bastiaan Veltkamp / Daan Haver-Grandcafe de Burcht
13(38) Eelco Kuipers / Steven den Hollander(17) Gert-Michiel de Niet / Erik Oosterom-Grandcafe de Burcht
14(40) Rens Minnema / Hans Minnema(19) Ornett Stork / Gerard Milort-Buddhas
15(22) Nathanael Spaan / Reinier Feiner(33) Norbert Harmanus / Derk Dekker-Grandcafe Van ‘t Huis
16(46) Prajit Sai Kumar / David Madularea(23) Jelle Bulthuis / Thomas de Ruiter-Het Stadsbrouwhuis
17(48) Michel Hubert / Niels Bernving(25) Jord Ypma / Yannic Husers-Grandcafe Van ‘t Huis
18(50) Sven Goldschmidt / Jerome Van Der Have(27) Norbert Jansen / Eric Fraikin-Grandcafe de Burcht
19(30) René Hennipman / Wim Zwinkels(45) Ruud Dobbelaar / Rene van den Berg-Grandcafe Van ‘t Huis
20(32) Bert van der Marel / Jan van Amsterdam(49) Dominique Nierop / Wouter Remmerswaal-Buddhas
21(31) Maurits de Jong / Anton Lammers(47) Jeroen Berrevoets / Jelle van Beek-De WW
22(24) Timon van Dijk / Frans Vreugdenhil(39) Seth van der Vegt / Mitchel Wallace-Grandcafe Van ‘t Huis
23(26) Albert Termeulen / Marcel Wubben(43) Cato de Zoeten / Yannick Wiggers-Buddhas
24(42) Harry van der Stap / Winston van Ee(51) Evert Lafeber / Luuk Hoogeveen-Grandcafe Van ‘t Huis
25(66) Max Schuurmans / Aron de Zwart(52) Olivier Huizer / Chris Molsbergen-Flat White
26(60) Akil Pancharajah / Daniël Vijver(37) Bart van den Bosse / Don van den Biggelaar-De WW
27(62) Fleur Westerhof / Ruud Westerhof(41) Theo van der Sluis / Dolf Rijkeboer-‘t Praethuys
28(44) Kart Laan / Folkert Kan(59) Robert Huizer / Alexander van 't Hoff-Het Stadsbrouwhuis
29(70) Aat Smits / Yannick Beheyt(55) Han Nicolaas / Fong Li Caljé-Flat White
30(54) Abisan Pancharajah / Jonathan Vijver(65) Alex Schuurmans / Jaap Schuurmans-Grandcafe de Burcht
31(64) Parsa Mohebbinezhad / Samuel Lopes(57) Jelle Zoet / Thomas Vermet-‘t Praethuys
32(63) Otto Zoet / Ivanke Wiggers(53) Paul Oudshoorn / Paul Westveer-Grandcafe Van ‘t Huis
33(56) Erik Middelkoop / Michael Middelkoop(67) Marc Langerak / Jos Eelsing-De WW
34(58) Matthijs van Borren / Finn Wiggers(69) Synco Wijnberg / Maarten Timmers Verhoeven-Flat White
35(68) Ralph van Melick / Marck Kessels(61) Jack van der Plas / Arjen de Mooij-‘t Praethuys