Kroeg & Loper – indeling ronde 3

Aanvangstijdstip 12:20 uur

Uitslagen dienen door beide teams te worden doorgegeven via whatsapp, naar nummer 06-22926897. Doe dit svp op de volgende manier: Wedstrijd: Lotingsnummer – lotingsnummer = uitslag

Bij vragen bel

  • Rudy van Wessel (algemene zaken, materiaal issues, etc.): 06-48955349
  • Edwin van Haastert (indelingen, uitslagverwerking, afmelding etc.): 06-22926897
 TEAM 1TEAM 2UITSLAGKROEG
1(1) Sipke Ernst / Max Warmerdam(20) Thom Beeren / Rogier Zoun-Flat White
2(18) Niels Mijnster / Arjan van der Leij(2) Erik Van den Doel / Dennis de Vreugt-Buddhas
3(3) Thomas Beerdsen / Robby Kevlishvili(22) Nathanael Spaan / Reinier Feiner-Het Stadsbrouwhuis
4(19) Ornett Stork / Gerard Milort(4) Robin Swinkels / Thomas Willemze-Flat White
5(5) Arthur Pijpers / Merijn van Delft(24) Timon van Dijk / Frans Vreugdenhil-‘t Praethuys
6(21) Esper van Baar / Vlad Omota(6) Jan-Willem van de Griendt / Ivo Wantola-Schommelen
7(7) Jan Willem de Jong / Martin Roobol(26) Albert Termeulen / Marcel Wubben-Flat White
8(23) Jelle Bulthuis / Thomas de Ruiter(8) Roeland Pruijssers / Kedem Gutkind-Buddhas
9(9) Mark Haast / Jordy Schouten(28) Bernard Bannink / Hielke Kuipers-De Vergulde Kruik
10(25) Jord Ypma / Yannic Husers(10) Bram van den Berg / Mark Clijsen-Koetshuis de Burcht
11(11) Bastiaan Veltkamp / Daan Haver(30) René Hennipman / Wim Zwinkels-De Vergulde Kruik
12(13) Mark van der Werf / Joël van der Werf(32) Bert van der Marel / Jan van Amsterdam-Koetshuis de Burcht
13(33) Norbert Harmanus / Derk Dekker(14) Richard Schelvis / Cas Kok-De Vergulde Kruik
14(15) Fred Slingerland / Richard Hendriks(34) Teun van der Vorm / Fedde van der Vorm-Koetshuis de Burcht
15(29) Roland Daamen / Leo Rietveld(16) Thijs Roorda / Robin Wooter-Buddhas
16(17) Gert-Michiel de Niet / Erik Oosterom(35) Arno van der Lubben / Arno Middelkoop-Grandcafe Van ‘t Huis
17(27) Norbert Jansen / Eric Fraikin(12) Maarten Strijbos / Dirk Bergmans-Grandcafe Van ‘t Huis
18(36) Wilfried Binnendijk / Daan Binnendijk(31) Maurits de Jong / Anton Lammers-Grandcafe Van ‘t Huis
19(38) Eelco Kuipers / Steven den Hollander(66) Max Schuurmans / Aron de Zwart-Schommelen
20(63) Otto Zoet / Ivanke Wiggers(47) Jeroen Berrevoets / Jelle van Beek-‘t Praethuys
21(57) Jelle Zoet / Thomas Vermet(37) Bart van den Bosse / Don van den Biggelaar-Grandcafe Van ‘t Huis
22(55) Han Nicolaas / Fong Li Caljé(39) Seth van der Vegt / Mitchel Wallace-‘t Praethuys
23(40) Rens Minnema / Hans Minnema(54) Abisan Pancharajah / Jonathan Vijver-Grandcafe Van ‘t Huis
24(61) Jack van der Plas / Arjen de Mooij(41) Theo van der Sluis / Dolf Rijkeboer-Grandcafe de Burcht
25(42) Harry van der Stap / Winston van Ee(56) Erik Middelkoop / Michael Middelkoop-Het Stadsbrouwhuis
26(59) Robert Huizer / Alexander van 't Hoff(43) Cato de Zoeten / Yannick Wiggers-Grandcafe de Burcht
27(44) Kart Laan / Folkert Kan(58) Matthijs van Borren / Finn Wiggers-De WW
28(65) Alex Schuurmans / Jaap Schuurmans(45) Ruud Dobbelaar / Rene van den Berg-Burgerzaken
29(46) Prajit Sai Kumar / David Madularea(60) Akil Pancharajah / Daniël Vijver-Grandcafe Van ‘t Huis
30(48) Michel Hubert / Niels Bernving(62) Fleur Westerhof / Ruud Westerhof-Grandcafe de Burcht
31(69) Synco Wijnberg / Maarten Timmers Verhoeven(49) Dominique Nierop / Wouter Remmerswaal-Burgerzaken
32(50) Sven Goldschmidt / Jerome Van Der Have(64) Parsa Mohebbinezhad / Samuel Lopes-De WW
33(67) Marc Langerak / Jos Eelsing(51) Evert Lafeber / Luuk Hoogeveen-Burgerzaken
34(52) Olivier Huizer / Chris Molsbergen(68) Ralph van Melick / Marck Kessels-Grandcafe de Burcht
35(53) Paul Oudshoorn / Paul Westveer(70) Aat Smits / Yannick Beheyt-De WW