Kroeg & Loper – indeling ronde 2

Aanvangstijdstip 11:25 uur

Uitslagen dienen door beide teams te worden doorgegeven via whatsapp, naar nummer 06-22926897. Doe dit svp op de volgende manier: Wedstrijd: Lotingsnummer – lotingsnummer = uitslag

Bij vragen bel

  • Rudy van Wessel (algemene zaken, materiaal issues, etc.): 06-48955349
  • Edwin van Haastert (indelingen, uitslagverwerking, afmelding etc.): 06-22926897
 TEAM 1TEAM 2UITSLAGKROEG
1(18) Niels Mijnster / Arjan van der Leij(1) Sipke Ernst / Max Warmerdam-Burgerzaken
2(2) Erik Van den Doel / Dennis de Vreugt(19) Ornett Stork / Gerard Milort-Koetshuis de Burcht
3(20) Thom Beeren / Rogier Zoun(3) Thomas Beerdsen / Robby Kevlishvili-Schommelen
4(4) Robin Swinkels / Thomas Willemze(21) Esper van Baar / Vlad Omota-Burgerzaken
5(22) Nathanael Spaan / Reinier Feiner(5) Arthur Pijpers / Merijn van Delft-Koetshuis de Burcht
6(6) Jan-Willem van de Griendt / Ivo Wantola(23) Jelle Bulthuis / Thomas de Ruiter-‘t Praethuys
7(24) Timon van Dijk / Frans Vreugdenhil(7) Jan Willem de Jong / Martin Roobol-Burgerzaken
8(8) Roeland Pruijssers / Kedem Gutkind(25) Jord Ypma / Yannic Husers-‘t Praethuys
9(26) Albert Termeulen / Marcel Wubben(9) Mark Haast / Jordy Schouten-Koetshuis de Burcht
10(10) Bram van den Berg / Mark Clijsen(27) Norbert Jansen / Eric Fraikin-Buddhas
11(28) Bernard Bannink / Hielke Kuipers(11) Bastiaan Veltkamp / Daan Haver-Schommelen
12(12) Maarten Strijbos / Dirk Bergmans(29) Roland Daamen / Leo Rietveld-‘t Praethuys
13(30) René Hennipman / Wim Zwinkels(13) Mark van der Werf / Joël van der Werf-Het Stadsbrouwhuis
14(14) Richard Schelvis / Cas Kok(31) Maurits de Jong / Anton Lammers-Buddhas
15(32) Bert van der Marel / Jan van Amsterdam(15) Fred Slingerland / Richard Hendriks-Het Stadsbrouwhuis
16(16) Thijs Roorda / Robin Wooter(33) Norbert Harmanus / Derk Dekker-Flat White
17(34) Teun van der Vorm / Fedde van der Vorm(17) Gert-Michiel de Niet / Erik Oosterom-De Vergulde Kruik
18(35) Arno van der Lubben / Arno Middelkoop(53) Paul Oudshoorn / Paul Westveer-Buddhas
19(54) Abisan Pancharajah / Jonathan Vijver(36) Wilfried Binnendijk / Daan Binnendijk-Flat White
20(37) Bart van den Bosse / Don van den Biggelaar(55) Han Nicolaas / Fong Li Caljé-De Vergulde Kruik
21(56) Erik Middelkoop / Michael Middelkoop(38) Eelco Kuipers / Steven den Hollander-Grandcafe Van ‘t Huis
22(39) Seth van der Vegt / Mitchel Wallace(57) Jelle Zoet / Thomas Vermet-Flat White
23(58) Matthijs van Borren / Finn Wiggers(40) Rens Minnema / Hans Minnema-Grandcafe de Burcht
24(41) Theo van der Sluis / Dolf Rijkeboer(59) Robert Huizer / Alexander van 't Hoff-Grandcafe Van ‘t Huis
25(60) Akil Pancharajah / Daniël Vijver(42) Harry van der Stap / Winston van Ee-De Vergulde Kruik
26(43) Cato de Zoeten / Yannick Wiggers(61) Jack van der Plas / Arjen de Mooij-De WW
27(62) Fleur Westerhof / Ruud Westerhof(44) Kart Laan / Folkert Kan-Grandcafe Van ‘t Huis
28(45) Ruud Dobbelaar / Rene van den Berg(63) Otto Zoet / Ivanke Wiggers-De WW
29(64) Parsa Mohebbinezhad / Samuel Lopes(46) Prajit Sai Kumar / David Madularea-Grandcafe de Burcht
30(47) Jeroen Berrevoets / Jelle van Beek(65) Alex Schuurmans / Jaap Schuurmans-Grandcafe Van ‘t Huis
31(66) Max Schuurmans / Aron de Zwart(48) Michel Hubert / Niels Bernving-De WW
32(49) Dominique Nierop / Wouter Remmerswaal(67) Marc Langerak / Jos Eelsing-Grandcafe de Burcht
33(68) Ralph van Melick / Marck Kessels(50) Sven Goldschmidt / Jerome Van Der Have-Grandcafe Van ‘t Huis
34(51) Evert Lafeber / Luuk Hoogeveen(69) Synco Wijnberg / Maarten Timmers Verhoeven-Grandcafe de Burcht
35(70) Aat Smits / Yannick Beheyt(52) Olivier Huizer / Chris Molsbergen-Grandcafe Van ‘t Huis