Kroeg & Loper – indeling ronde 1

Aanvangstijdstip 10:30 uur

Uitslagen dienen door beide teams te worden doorgegeven via whatsapp, naar nummer 06-22926897. Doe dit svp op de volgende manier: Wedstrijd: Lotingsnummer – lotingsnummer = uitslag

Bij vragen bel

  • Rudy van Wessel (algemene zaken, materiaal issues, etc.): 06-48955349
  • Edwin van Haastert (indelingen, uitslagverwerking, afmelding etc.): 06-22926897
 TEAM 1TEAM 2UITSLAGKROEG
1(1) Sipke Ernst / Max Warmerdam(36) Wilfried Binnendijk / Daan Binnendijk-Koetshuis de Burcht
2(37) Bart van den Bosse / Don van den Biggelaar(2) Erik Van den Doel / Dennis de Vreugt-Burgerzaken
3(3) Thomas Beerdsen / Robby Kevlishvili(38) Eelco Kuipers / Steven den Hollander-‘t Praethuys
4(39) Seth van der Vegt / Mitchel Wallace(4) Robin Swinkels / Thomas Willemze-Koetshuis de Burcht
5(5) Arthur Pijpers / Merijn van Delft(40) Rens Minnema / Hans Minnema-Schommelen
6(41) Theo van der Sluis / Dolf Rijkeboer(6) Jan-Willem van de Griendt / Ivo Wantola-Burgerzaken
7(7) Jan Willem de Jong / Martin Roobol(42) Harry van der Stap / Winston van Ee-‘t Praethuys
8(43) Cato de Zoeten / Yannick Wiggers(8) Roeland Pruijssers / Kedem Gutkind-Koetshuis de Burcht
9(9) Mark Haast / Jordy Schouten(44) Kart Laan / Folkert Kan-Burgerzaken
10(45) Ruud Dobbelaar / Rene van den Berg(10) Bram van den Berg / Frans Konings-Schommelen
11(11) Bastiaan Veltkamp / Daan Haver(46) Prajit Sai Kumar / David Madularea-‘t Praethuys
12(47) Jeroen Berrevoets / Jelle van Beek(12) Maarten Strijbos / Dirk Bergmans-Het Stadsbrouwhuis
13(13) Mark van der Werf / Joël van der Werf(48) Michel Hubert / Niels Bernving-Flat White
14(49) Dominique Nierop / Wouter Remmerswaal(14) Richard Schelvis / Cas Kok-Het Stadsbrouwhuis
15(15) Fred Slingerland / Richard Hendriks(50) Sven Goldschmidt / Jerome Van Der Have-Flat White
16(51) Evert Lafeber / Stef Dubbeldam(16) Thijs Roorda / Robin Wooter-De Vergulde Kruik
17(17) Gert-Michiel de Niet / Erik Oosterom(52) Olivier Huizer / Chris Molsbergen-Buddhas
18(53) Paul Oudshoorn / Paul Westveer(18) Niels Mijnster / Arjan van der Leij-Flat White
19(19) Ornett Stork / Gerard Milort(54) Abisan Pancharajah / Jonathan Vijver-De Vergulde Kruik
20(55) Han Nicolaas / Fong Li Caljé(20) Thom Beeren / Rogier Zoun-Grandcafe Van ‘t Huis
21(21) Esper van Baar / Vlad Omota(56) Erik Middelkoop / Michael Middelkoop-Buddhas
22(57) Jelle Zoet / Thomas Vermet(22) Nathanael Spaan / Reinier Feiner-De Vergulde Kruik
23(23) Jelle Bulthuis / Thomas de Ruiter(58) Matthijs van Borren / Finn Wiggers-Grandcafe Van ‘t Huis
24(59) Robert Huizer / Alexander van 't Hoff(24) Timon van Dijk / Frans Vreugdenhil-Buddhas
25(25) Jord Ypma / Yannic Husers(60) Akil Pancharajah / Daniël Vijver-Grandcafe de Burcht
26(61) Jack van der Plas / Arjen de Mooij(26) Albert Termeulen / Marcel Wubben-Grandcafe Van ‘t Huis
27(27) Norbert Jansen / Eric Fraikin(62) Fleur Westerhof / Ruud Westerhof-De WW
28(63) Otto Zoet / Ivanke Wiggers(28) Bernard Bannink / Hielke Kuipers-Grandcafe de Burcht
29(29) Roland Daamen / Leo Rietveld(64) Parsa Mohebbinezhad / Samuel Lopes-Grandcafe Van ‘t Huis
30(65) Alex Schuurmans / Jaap Schuurmans(30) René Hennipman / Wim Zwinkels-De WW
31(31) Maurits de Jong / Anton Lammers(66) Max Schuurmans / Aron de Zwart-Grandcafe de Burcht
32(67) Marc Langerak / Jos Eelsing(32) Bert van der Marel / Jan van Amsterdam-Grandcafe Van ‘t Huis
33(33) Norbert Harmanus / Derk Dekker(68) Ralph van Melick / Marck Kessels-De WW
34(69) Synco Wijnberg / Maarten Timmers Verhoeven(34) Teun van der Vorm / Fedde van der Vorm-Grandcafe Van ‘t Huis
35(35) Arno van der Lubben / Arno Middelkoop(70) Yannick Beheyt / Ersin Ergün-Grandcafe de Burcht