Kroeg & Loper 2021 – indeling ronde 2

Aanvangstijdstip 11:25 uur

Uitslagen dienen door beide teams te worden doorgegeven via whatsapp, naar nummer 06-21606397. Doe dit svp op de volgende manier: Wedstrijdnummer: Lotingsnummer – lotingsnummer = uitslag

Bij vragen bel

  • Rudy van Wessel (algemene zaken, materiaal issues, etc.): 06-48955349
  • Edwin van Haastert (indelingen, uitslagverwerking, afmelding etc.): 06-21606397
TEAM 1TEAM 2UITSLAGKROEG
1(23) E. van de Plassche / R. van de Plassche(1) C. Schoppen / A. Pijpers-Grandcafe Van ‘t Huis
2(2) S. Ernst / S. van Dael(24) M. Otten / J. van der Werf-Snookercentrum Hogewoerd
3(25) J. Bulthuis / T. de Ruiter(3) R. Pruijssers / K. Gutkind-Bar Bistro Raphael
4(4) M. van der Werf / T. van der Vorm(26) H. Kerkmeester / C. Kerkmeester-Grandcafe Van ‘t Huis
5(27) R. Hoffman / P. Janse(5) M. Dorokhin / D. Zult-Snookercentrum Hogewoerd
6(6) J.W. de Jong / M. Hofman(28) P.W. van Voorthuijsen / T. Hauptmann-t Fust
7(29) J. Ypma / Y. Husers(7) J. van Overdam / K. Sekandar-Bar Bistro Raphael
8(8) M. Timmermans / R. de Wilde(30) M. Wubben / A. Termeulen-Snookercentrum Hogewoerd
9(31) N. Jansen / B.J. Andriessen(9) J. Mellegers / L. van Beek-Grandcafe Van ‘t Huis
10(10) M. Roobol / M. van Wissen(32) R. Bruil / H. Verhoef-t Fust
11(33) A. Lammers / M. de Jong(11) A. Moll / R. van Arkel-Snookercentrum Hogewoerd
12(12) F. van Tellingen / R. Feiner(34) R. Hennipman / W. Zwinkels-Bar Bistro Raphael
13(35) S. Bekker / M. de Liefde(13) B. de Boer / J. Thakoerdien-Grandcafe Van ‘t Huis
14(14) R. Schelvis / C. Kok(36) M. Anink / J. de Zeeuw-t Fust
15(37) B. van der Marel / J. van Amsterdam(15) F. Konings / M. Clijssen-Burgerzaken
16(16) F. Slingerland / R. Hendriks(38) K. de Kruif / B. van Dijk-De Vergulde Kruik
17(39) E. Janse / J. de Kraker(17) I. Stork / O. Stork-Het Stadsbrouwhuis
18(18) M. van der Eijk / P. Tromp(40) L. Hortensius / R. Ijsselhof-t Fust
19(41) A. de Bruijne / T. van Breda(19) S. Smits / M. Middelveld-Burgerzaken
20(20) T. Roorda / W. Sharshov(42) J.W. Versloot / A. Timmermans-De Vergulde Kruik
21(43) D. Theyn / A. van Gent(21) K. Verfuehrt / T. Verfuehrt-‘t Praethuys
22(22) T. Beeren / R. Zoun(44) C.Y. Cchung / C. Preuter-Het Stadsbrouwhuis
23(68) Y. Wiggers / T. Vermet(46) A. van der Leij / H. Schreuder-Burgerzaken
24(47) C. de Zoeten / F. Hematyar(69) J. Hofland / H. Coenders-Het Stadsbrouwhuis
25(70) P. Koks / L. Hoogeveen(48) B. van den Bosse / D. van den Biggelaar-Grandcafe de Burcht
26(49) F. Vreugdenhil / R. van Etten(71) A. van der Velden / J. van Kuijk-Brownies & Downies
27(72) P. Westveer / P. Oudshoorn(50) R. van Keeken / R. Mulder-De Vergulde Kruik
28(51) W. Turk / J. Kuipers(73) H. Nicolaas / F. Li Calje-Bad Habits
29(74) M. van Borren / F. Wiggers(52) K. Laan / F. Kan-‘t Praethuys
30(53) V. van Kuijk / S. Martinez(75) J. van der Marck / S. Sybesma-De WW
31(76) J. Kettenis / C. Molsbergen(54) T. van der Sluis / D. Rijkeboer-Schommelen
32(55) H. van der Stap / W. van Ee(77) M. Mellegers / L. Mellegers-Grandcafe de Burcht
33(78) J. Vlak / M. Vlak(56) H. van der Scheer / R. Uittenbogaard-Brownies & Downies
34(57) J.B. Molenkamp / E. Hulshof(79) A. Kuijper / S. Steenvoorden-‘t Praethuys
35(80) T. Michielsen / F. Sevensma(58) J. Gesta / W.B. de Haan-De WW
36(59) Z. Kollen / B. Ates(81) P. Mohebbinezhad / S. Lopes-Schommelen
37(82) P. Dekkers / T. Voskuilen(60) E. Middelkoop / M. Middelkoop-Bad Habits
38(61) R. Droog / K. Bakker(45) F. de Zwart / W. de Zwart-Bad Habits
39(83) J. Stork / W. Zenderink(62) J. Westerhuis / A. van Velzen-De WW
40(63) W. Remmerswaal / D. Nierop(84) R. Nijhuis / T. Woldhuis-Grandcafe de Burcht
41(85) C. Visser / T. Persson(64) E. Kuipers / I. Sigida-Bad Habits
42(65) S. Dubbeldam / E. Lafeber(86) M. Woldhuis / A. Sultani-Grandcafe de Burcht
43(87) I. Wiggers / D. Creyghton(66) M. Schuurmans / J. Schuurmans-Grandcafe de Burcht
44(67) E. van Wingerden / D. Groot(88) J. Kuijper / H. Frencken-De WW