Kroeg & Loper 2021 – indeling ronde 1

Aanvangstijdstip 10:30 uur

Uitslagen dienen door beide teams te worden doorgegeven via whatsapp, naar nummer 06-21606397. Doe dit svp op de volgende manier: Wedstrijdnummer: Lotingsnummer – lotingsnummer = uitslag

Bij vragen bel

  • Rudy van Wessel (algemene zaken, materiaal issues, etc.): 06-48955349
  • Edwin van Haastert (indelingen, uitslagverwerking, afmelding etc.): 06-21606397
TEAM 1TEAM 2UITSLAGKROEG
1(1) C. Schoppen / A. Pijpers(82) F. de Zwart / W. de Zwart-Snookercentrum Hogewoerd
2(44) A. van der Leij / H. Schreuder(2) S. Ernst / S. van Dael-Grandcafe Van ‘t Huis
3(3) R. Pruijssers / K. Gutkind(45) C. de Zoeten / F. Hematyar-t Fust
4(46) B. van den Bosse / D. van den Biggelaar(4) M. van der Werf / T. van der Vorm-Snookercentrum Hogewoerd
5(5) M. Dorokhin / D. Zult(47) F. Vreugdenhil / R. van Etten-Grandcafe Van ‘t Huis
6(48) R. van Keeken / R. Mulder(6) J.W. de Jong / M. Hofman-Het Stadsbrouwhuis
7(7) J. van Overdam / K. Sekandar(49) W. Turk / J. Kuipers-Snookercentrum Hogewoerd
8(50) K. Laan / F. Kan(8) M. Timmermans / R. de Wilde-t Fust
9(9) J. Mellegers / L. van Beek(51) V. van Kuijk / S. Martinez-Snookercentrum Hogewoerd
10(52) T. van der Sluis / D. Rijkeboer(10) M. Roobol / M. van Wissen-Brownies & Downies
11(11) A. Moll / R. van Arkel(53) H. van der Stap / W. van Ee-Grandcafe Van ‘t Huis
12(54) H. van der Scheer / R. Uittenbogaard(12) F. van Tellingen / R. Feiner-t Fust
13(13) B. de Boer / J. Thakoerdien(55) J.B. Molenkamp / E. Hulshof-Het Stadsbrouwhuis
14(56) J. Gesta / W.B. de Haan(14) R. Schelvis / C. Kok-Grandcafe Van ‘t Huis
15(58) E. Middelkoop / M. Middelkoop(15) F. Slingerland / R. Hendriks-Schommelen
16(16) I. Stork / O. Stork(59) R. Droog / K. Bakker-‘t Praethuys
17(60) J. Westerhuis / A. van Velzen(17) M. van der Eijk / P. Tromp-Brownies & Downies
18(18) S. Smits / M. Middelveld(61) W. Remmerswaal / D. Nierop-Het Stadsbrouwhuis
19(62) E. Kuipers / I. Sigida(19) T. Roorda / W. Sharshov-Schommelen
20(20) K. Verfuehrt / T. Verfuehrt(63) S. Dubbeldam / E. Lafeber-De Vergulde Kruik
21(64) M. Schuurmans / J. Schuurmans(21) T. Beeren / R. Zoun-Burgerzaken
22(22) E. van de Plassche / R. van de Plassche(65) E. van Wingerden / D. Groot-‘t Praethuys
23(66) Y. Wiggers / T. Vermet(23) M. Otten / J. van der Werf-Bar Bistro Raphael
24(24) J. Bulthuis / T. de Ruiter(67) J. Hofland / H. Coenders-De Vergulde Kruik
25(68) P. Koks / L. Hoogeveen(25) H. Kerkmeester / C. Kerkmeester-‘t Praethuys
26(26) R. Hoffman / P. Janse(69) A. van der Velden / J. van Kuijk-Bar Bistro Raphael
27(70) P. Westveer / P. Oudshoorn(27) P.W. van Voorthuijsen / T. Hauptmann-Burgerzaken
28(28) J. Ypma / Y. Husers(71) H. Nicolaas / F. Li Calje-De Vergulde Kruik
29(73) M. van Borren / F. Wiggers(29) M. Wubben / A. Termeulen-Bad Habits
30(30) N. Jansen / B.J. Andriessen(73) J. van der Marck / S. Sybesma-Grandcafe de Burcht
31(74) J. Kettenis / C. Molsbergen(31) R. Bruil / H. Verhoef-De WW
32(32) A. Lammers / M. de Jong(75) M. Mellegers / L. Mellegers-Bad Habits
33(77) J. Vlak / M. Vlak(33) R. Hennipman / W. Zwinkels-De WW
34(34) S. Bekker / M. de Liefde(77) A. Kuijper / S. Steenvoorden-Grandcafe de Burcht
35(78) T. Michielsen / F. Sevensma(35) M. Anink / J. de Zeeuw-Burgerzaken
36(36) B. van der Marel / J. van Amsterdam(79) P. Mohebbinezhad / S. Lopes-Bad Habits
37(80) P. Dekkers / T. Voskuilen(37) K. de Kruif / B. van Dijk-Grandcafe de Burcht
38(38) E. Janse / J. de Kraker(81) J. Stork / W. Zenderink-Bar Bistro Raphael
39(82) R. Nijhuis / T. Woldhuis(39) L. Hortensius / R. Ijsselhof-De WW
40(40) A. de Bruijne / T. van Breda(83) C. Visser / T. Persson-Grandcafe de Burcht
41(84) M. Woldhuis / A. Sultani(41) J.W. Versloot / A. Timmermans-Bad Habits
42(42) D. Theyn / A. van Gent(57) Z. Kollen / B. Ates-De WW
43(86) J. Kuijper / H. Frencken(43) C.Y. Cchung / C. Preuter-Grandcafe de Burcht