Adelaarskalender LSG 1

In onderstaande tabel kunt u alle resultaten van LSG 1 (top 100) vinden vanaf het seizoen 1935-1936 t/m 2018-2019 (ronde 8).
Bij enkele seizoenen missen er nog wat partijen. Als u inzage wilt hebben in de details, kunt u contact opnemen of een reactie achter laten.

NaamPuntenPartijenPercentageEerste partijLaatste partijJaren
Leon Konings13626951%1973200734
Edwin van Haastert13222060%1993201926
Michiel Bosman89,519346%1996201923
Stefan van Blitterswijk82,516351%1992201523
W.G. Demmendal78,516348%1940196828
Mark van der Werf78,514953%2002201917
Rudy van Wessel76,514752%1999201819
Dirk Sikkel76,514553%1970199424
C. B. (Carel) van den Berg73,511564%1940197131
Charles Kuijpers7112258%1970198919
Henk van Putten7012954%1982199816
W.H. v.d.Nat6814049%1935197136
Martin Roobol67,514347%1995201924
Jan Tolenaar65,511756%1973199320
J.P.C. (Hans) Wichers65,510960%1968198719
Eelke Wiersma62,512052%2005201914
Wim Heemskerk62,511256%1976201438
Joan Baart598867%1972198917
Arthur Pijpers568169%2009201910
A. de Groot51,510549%1950197121
W. van der Woude518560%1936195822
Jan-Willem de Jong508757%2009201910
Th. (Theo) van den Oord jr.478555%1949196415
H. Th. (Harro) Weiland46,59350%1953197118
J.C. (Jacob) Kort467363%1961197211
J. van Steenis sr.42,58649%1937196326
G. Bosscha35,57349%1935195722
Tom Middelburg347645%200020099
Eelco Kuipers33,55462%1995201520
Raoul van Ketel337842%1987201528
P. Horchner326053%1963197916
Machiel de Heer31,55656%1993200714
Adriaan Clemens304567%198619915
Joop Bakker296148%1972198917
A.G. de Blecourt276045%1935195621
RAG de Graaff275847%199320007
A.E.J. Modderman26,54559%1938195820
J. Toorman264854%196419739
Tjaco Ossewaarde25,54952%1974198511
Ik Oei253866%1978199820
Maarten Strijbos253768%199419984
A.A. Idema24,54653%194519538
Predrag Nikolic24,53766%201320196
Aad van Moorsel244949%198419939
Jeroen Blokhuis235046%200320107
M. van Steenis233468%195319585
J. Westra22,54748%1935196025
J.J. Wouters22,53466%196019666
Wybe Wiebes21,54548%1963198522
Ruud Dobbelaar213757%1973199017
Jan Smeets213658%199920034
Jan Sprenger213266%201320185
M.M. Segaar20,55041%1935196025
B. V. Bekker20,54249%1952197119
I. Zitman20,53755%1935194611
P.C. van Arkel19,53753%195019588
J. Droste193259%1936195721
L.J. Tummers192966%194119498
Henk Smout18,54640%197019766
Kees van Zijp18,53258%198319885
Ivo Wantola183749%200420128
Annemarie Benschop17,53649%198919956
H.P. van der Spek173450%196219675
A.J. Rotteveel173057%1940195010
A. van Oosten172861%196219675
D.D. van Geet172763%196519738
A. Th. Van Deursen16,52761%196419695
Jelmer Jens16,52566%201620193
Peter Passenier15,53052%198919945
Theun van der Vorm15,52757%198619904
Chiel van Oosterom152756%200720103
Erik de Vries152756%1967199225
R.D. (Rolf) Westra152756%195719625
Eugene Rebers142948%200020033
Mark Thiele142752%198919967
W.L. Groeneveld142458%195519616
Ruud Mieremet13,52554%1972199018
Tom Wiley131968%198719969
Casper Schoppen12,52550%201620193
T. Blange122450%195719625
Remko van der Erf122255%199420006
L.J. Rutten121867%193519383
R. Keyser121771%197019733
Theunis Stelling11,52350%199119954
John van der Wiel11,52252%200520083
Hans Kemperman11,52252%197319763
Folkert-Jan Geertsma112938%1973201441
J. (Joost) van Steenis jr.10,52053%195519616
Klaas Hagendijk10,51858%198219908
Marc Erwich10,51381%200020022
E. van der Wolk101471%196719714
Frans Erwich9,52538%197819813
Frank Erwich9,51659%199920012
M. Koert9,51659%193519383
R.H. van Dijk92143%194819579
Christov Kleijn91656%200720092
Michel Hocks8,51750%198519927
Jorgen Henseler8,51653%198319852
R.M. van der Waall81844%196219697
J. Orbaan81844%194119476

2 reacties op “Adelaarskalender LSG 1

  1. Mijn voornamen zijn Robert Willem, mijn achternaam inderdaad van der Waall. Ik ben lid geweest van LSG van 1959 tot 1969 met een onderbreking wegens studieverlof 1967-1968 te Parijs. Een aantal malen heb ik ook met de Nooteboom wedstrijd meegespeeld. Ik bezit nog nummers van het LSG nieuws uit die tijd. Ik zou graag op de hoogte willen blijven van het LSG.

    • Leuk om iets van een oud-lid te horen. Fijn dat u nog belangstelling heeft voor LSG.
      Ons belangrijkste communicatie-medium is deze website. Een clubblad hebben we niet meer.
      U bent natuurlijk altijd welkom om even sfeer te proeven.

      Met vriendelijke groeten,
      Adinda Serdijn (secretaris)

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

*