Europacup 2015 Skopje, de Adelaarskalender

Inmiddels staan alle verslagen, partijen en foto’s van het succesvolle Europacup optreden van LSG bij elkaar op de pagina onder Toernooien en Evenementen. De bijgewerkte Adelaarskalender heeft u nog tegoed. Michiel is nog steeds de trotse koploper met 22 punten. Maar, hij wordt nu op de voet gevolgd door Edwin (21,5) en Eelke (21).

Jan is nog steeds lijstaanvoerder op TPR met 2464, maar Edwin zit hem na zijn geweldige optreden op de hielen (2460). Beiden zullen de komende jaren hun uiterste best moeten doen om Arthur voor te blijven. Dankzij zijn GM-norm zette hij in het TPR klassement een enorme stap; met 2431 is Arthur nu de nummer 3.

In de tabel hieronder een bijgewerkt overzicht van de spelers die voor LSG uitkwamen in de Europacup.

spelerpuntenpartijenpercentagegem tegenstandtpr
Michiel Bosman224648%23242310
Edwin van Haastert21,53955%24242460
Eelke Wiersma213954%23462375
Rudy van Wessel20,53166%22442361
Raoul van Ketel18,53356%22272270
Mark van der Werf153247%23862365
Arthur Pijpers10,52150%24312431
Jan-Willem de Jong71937%25222427
Jan Sprenger6,51254%24352464
Ivo Wantola51338%22592172
Christov Kleijn3,5658%23322389
Tom Middelburg3,51229%24622304
Igor Coene3,5750%21532153
Wim Heemskerk3743%22192169
Sven Bakker2,5642%21832126
Stefan van Blitterswijk2633%22792154
Albert Termeulen2729%22232065

4 reacties op “Europacup 2015 Skopje, de Adelaarskalender

  1. Sorteringen op punten en percentage werken in de tabel niet goed, (vermoedelijk) omdat niet bij alle getallen hetzelfde aantal decimalen is gebruikt.

    • Rudy, de vraag stellen is hem beantwoorden. En in dit geval, tegelijkertijd tegenspreken…, maar dat terzijde.