Deelnemerslijst PK 2018

Definitieve deelnemerslijst

Klopt er iets niet, reageer dan onder dit bericht of stuur een mailtje naar pk2018@lsg-leiden.nl .

 

Naam Club Rating Groep Bye(s)
Arthur Pijpers LSG 2483 A
Edwin van Haastert LSG 2434 A
Rudy van Wessel LSG 2391 A 3
Raoul van Ketel LSG 2234 A 2,5
Stefan Tabak Leiderdorp 2192 A 1
Robert Straver LSG 2144 A
Vincent Oudewaal 2111 A 2
Bert van der Marel Philidor 2101 A 1
Ornett Stork LSG 2099 A 1
Erik Oosterom LSG 2084 A
Eric van ’t Hof LSG 2066 A 3,5,6
Reinier Feiner LSG 2054 A 2
Frank Oei LSG 2037 A 1
Gerard Milort Schaakhuis 2036 A 1,2
Willem Hensbergen AAS 2030 A 1,4,6
Frans Vreugdenhil Leithen 2014 A 3
Jan Willem van Drunick LSG 1951 A 1
Willem van Briemen Philidor 1915 A
Manfred Kindt Schaakmat Westland 1911 A
Rudolf Kat ASC 1900 A 4
Marco de Mooij LSG 1904 B
Joop Bakker Leithen/Oegstgeest/LSG 1895 B 4
Daan Binnendijk LSG 1888 B 6
Kees Scherpenisse Daniël Noteboom/Oegstgeest ’80 1871 B 4
Ed Wagemans Oegstgeest ’80 1866 B
Fred van Randen de Zwarte Pion 1859 B 2,4
Olivier Huizer LSG 1835 B
Theo van Orsouw DD 1827 B 3
Nyuk Lyn Cchung LSG 1826 B 1
Bart van den Bosse LSG 1818 B 1
Jaap van der Heijden LSG 1810 B 1
Juri Agaian LSG 1804 B
Vincent Schenkelaars LSG 1787 B 1
Bert van Brussel Oegstgeest ’80 1785 B
Ruud Dobbelaar LSG 1764 B
Harro Weiland Oegstgeest ’80/LSG 1759 B
Duleen van Gunsteren Oegstgeest ’80 1758 B
Chi Yun Cchung LSG 1753 B
Ruurd de Boer Voorschoten 1751 B 1
Frieda Arnold Leiderdorp 1746 B 1
Patrick Groenendijk LSG 1745 B
Quinten Salomons LSG 1718 B
Frank Korving LSG 1714 B 1
Harre van der Nat SV Reynaerde 1702 B 1
Ronald van Vleuten Voorschoten / LSG 1684 B
Cato de Zoeten Voorschoten 1667 B 1
Stefan Vleming Stormpionnen 1615 B
Paul Koks LSG/Rijswijk 1608 B
Luuk Hoogeveen LSG 1604 B 4
Alisha Warnaar LSG 1600 B 1
Guus Gilein Daniël Noteboom 1580 B 2,4
Wim de Ruyter Philidor 1580 B
Kees Franx Schaakhuis 1578 B
Rob Uittenbogaard LSG 1556 B
Niels Engelen DD 1541 B
Robin Schenkelaars LSG 1524 B
Bauke Schenkelaars Leiderdorp 1508 B
Onur Ada LSG 1498 B
Machiel Kuiper LSG 1458 B 4
Chris Molsbergen LSG 1455 B 3,5
Gregor Waskowsky LSG 1448 B 1,2,6
Lex van Gunsteren Daniël Noteboom 1441 B
Auke de Vries DD 1424 B
Simon Groenendijk LSG 1376 B
Ruud van Dijk Pomar 1304 B
Stanley Bingen LSG 1271 B
Otto Brunner Daniël Noteboom 1219 B 1,6
Gert Helfferich LSG 1042 B
Frank Cools LSG 0 B
Sybren Sybesma LSG 0 B 2
1 Reactie op “Deelnemerslijst PK 2018
  1. Chris molsbergen schreef:

    een tweetal byes:R3 R5