Deelnemers Noteboomtoernooi 2014

Aanmeldingen verwerkt tot 27 februari 2014

NAAM CLUB ELO BYE Grp
1 Nikolic, Predrag (GM) LSG 2624 A
2 Ikonnikov,V. (GM) En Passant 2568 A
3 Doel, E. van den (GM) Charlois Europoort 2560 A
4 Andersson, Ulf (GM) Geen 2559 A
5 Rausis, Igor (GM) Geen 2557 A
6 Werf, Mark van der (IM) LSG 2424 A
7 Miedema, David (IM) HMC Den Bosch 2417 A
8 Kipper, Jens SG Köln Porz 2389 A
9 Pijpers, Arthur LSG 2365 A
10 Assendelft, F.van (IM) SISSA 2360 2 A
11 Wantola, Ivo (FM) LSG 2351 A
12 Haast, Anne (WIM) Stukkenjagers 2341 A
13 Slingerland, Fred (IM) Oegstgeest 2331 A
14 Erwich, Frank  (FM) BSG 2315 A
15 Meissner, Felix Hamburger Schachk. 2296 A
16 Duijker, Rick (FM) De Wijker Toren 2282 2 A
17 Ruiter, Danny de De Waagtoren 2276 2 A
18 Vereggen, Lars HMC Den Bosch 2265 A
19 Ketel, Raoul van (FM) LSG 2260 4 A
20 Hachijan, Armen Schaakst.Apeldoorn 2260 1 A
21 Stewart, Neil (FM) Koblenz 2257 A
22 Wilschut, Peter Voorschoten 2257 4 A
23 Burg, Brent HMC Den Bosch 2249 A
24 Repplinger, Marc SV Koblenz 2240 A
25 Beeke, Bob ASV 2239 A
26 Graaf, Dick de En Passant 2210 4 A
27 Kevlishvili, Robby Promotie 2209 A
28 Ypma, Peter Messemaker 1847 2205 2 A
29 Padurariu,Smaranda(WIM) DSC 2197 1 A
30 Smith, Thijmen Venlo 2196 2 A
31 Bijlsma, Nick Venlo 2191 A
32 Agter, Frank De Waagtoren 2176 2 A
33 Schröer, Marcel Charlois Europoort 2170 A
34 Vistisen, Lars DD 2169 4 A
35 Zon, Stef van der Philidor 2167 4 A
36 Groffen, Hans HWP, SvG 2165 A
37 Clemens, Adrian (FM) Unitas 2159 A
38 Ratsma, Midas Voorschoten 2148 A
39 Thakoerdien, Jerrel Caïssa-Eenhoorn 2147 4 A
40 Marel, Bert van der SISSA 2143 A
41 Majhi, Ankit Eindhoven 2136 1 A
42 Berg, Bram van den Stukkenjagers 2128 A
43 Bloothoofd, Gerrie LSG 2116 A
44 Perre, Tom van de Gambiet Opwijk 2113 A
45 Warmerdam, Max Tegelen 2110 A
46 Helvoort, Rob van Rijswijk 2109 2 A
47 Scheer, Henk van der Geen 2101 A
48 Krueger, Norbert Ratinger SK 2101 A
49 Boele, Martijn Velp 2100 2 A
50 Kerkvliet, Max Chesscool 2088 4 A
51 Lommen, Frank Dr. Lasker 1861 2087 2 A
52 Oudewaal, Vincent DD 2086 4 A
53 Pérez Garcia, Hebert De Waagtoren 2081 A
54 Stork, Ornett De Vrije Pion 2076 A
55 Galjé, Hans ZSC-Saende 2074 3 A
56 Roorda, Thijs Philidor 2067 4 A
57 Friesen, Boris Eindhoven 2067 A
58 Oosterom, Erik Paul Keres 2061 2 A
59 IJzermans, Cees De Pion, R’daal 2044 A
60 Stirpe, Claudio Geen 2041 A
61 Cebula, Jerzy Helmond 2040 A
62 Meiden, Dirk van der De Waagtoren 2034 A
63 Westerduin, Philip RSR-Ivoren Toren 2030 4 A
64 Braggaar, Leonore Philidor 2026 1 A
65 Tikranian, Alik De Pion, R’daal 2025 A
66 Keetman, Maaike De Waagtoren 2024 4 A
67 Groot, Simon AAS 2017 4 A
68 Gevers, Ernst LSG 2016 A
69 Blom, Martijn Stukkenjagers 2011 2 A
70 Polak, Alexander LSG 2004 A
71 Wagenaar, Harm-Theo Utrecht 2003 A
72 Oudshoorn, Arres Philidor 1999 2 A
73 Nguyen, Kevin Klim-Op 1999 1 A
74 Hagendijk, Klaas Zutphen 1992 2 A
75 Noordkamp, Wouter Voorschoten 1991 A
76 Schelvis, Richard De Wijker Toren 1987 A
77 Bruijne, Arian de Inter Nos, Boskoop 1962 2 A
78 Togt, Twan van der Schaakcomb. HTV 1958 A
79 Kubbenga, Michael LSG 1947 A
80 Habig, Bryan Utile Dulci 1946 4 A
81 Loon, Eric van De Pion, R’daal 1942 A
82 Jeu. Marcel de LSG 1938 A
83 Tinga, Tjerk Charlois Europoort 1934 A
84 Ratsma, Rosa Voorschoten 1927 A
85 Bakker, Martijn De Cirkel, Ede 1910 4 A
86 Orsouw, Theo van DD 1909 4 A
87 Braggaar, Wessel Philidor 1892 1 A
88 Jongste, David Voorschoten 1887 1 A
89 Luk, Jaimy Schaakcomb. HTV 1886 2 A
90 Corstjens, Rolf Leiderdorp 1869 A
91 Vrolijk, Liam Messemaker 1847 1865 1 A
1 Schouten, Jordy De Pion, R’daal 1996 B
2 Secelle, Hans De Mercatel 1991 4 B
3 Loenen, Daniël van HZP, Schiedam 1987 4 B
4 Blijlevens, Pim Helmond 1981 B
5 Hylkema, Remco Messemaker 1847 1978 2 B
6 Freytas, Paul de Spijkenisse 1958 B
7 Willockx, Ritsaart Pion Aalst 1943 B
8 Bottema, Timo Voorschoten 1934 4 B
9 Mooij, Marco de LSG 1930 B
10 Scherpenisse, Kees Oegstgeest 1927 B
11 Simon, Martin Dr. Lasker 1861 1925 2 B
12 Holwijn, Melvin Dordrecht 1920 4 B
13 Wijk, Bryan HWP, Zaandijk 1910 B
14 Braggaar, Pim Philidor 1901 4 B
15 Hellenberg, Jan Oegstgeest 1898 B
16 Peut, Aart van de LSG 1895 4 B
17 Bergh, Ben van den ZSC-Saende 1881 B
18 Auwens, Michel PION, Groesbeek 1878 1 B
19 Boschmans, Jos Pion Aalst 1878 B
20 Wagemans, Ed Oegstgeest 1873 B
21 Kroon, Mike De Kentering 1872 B
22 Verhoef, Ruud ASV 1866 1 B
23 Anink, Marco DSC 1862 4 B
24 Stins, Johan LSG 1860 B
25 Bakker, Joop LSG 1855 B
26 Knight, David Geen 1854 4 B
27 Fasel, Ton De Waagtoren 1853 B
28 Drijver, Evert Schaakwoude 1853 4 B
29 Berg, Dick van den Oegstgeest 1849 B
30 Bulthuis, Jelle Rijswijk 1840 4 B
31 Zagema, Jan Sybren Schaakwoude 1836 4 B
32 Griend, Johan van de Dordrecht 1834 B
33 Vlaming, Halana Bergen (ZH) 1831 3 B
34 Gerritse, Youri Paul Keres 1818 B
35 Verhoef, Pieter ASV 1817 1 B
36 Heer, Henk de Woerden 1817 4 B
37 Metz, Atze Rijswijk 1806 4 B
38 Bartels, Richie ASC 1800 B
39 Baak, Evert Schaakcomb. HTV 1791 B
40 Ruiter, Thomas de Rijswijk 1790 4 B
41 Kraker, Johnny de Moira-Domtoren 1789 4 B
42 Kastelein, Gerard Rotterdam 1789 B
43 Wuijts, Johan Helmond 1786 B
44 Hogerhorst, Tony ASV 1782 1 B
45 Feltman, Bart Chesscool 1781 B
46 Schenkelaars, Vincent LSG 1776 4 B
47 Best, Jos de DSC 1774 B
48 Baak, Karl Schaakcomb. HTV 1774 B
49 Haider, Haitham Al Soest 1772 4 B
50 Ehrhardt, Matthias Messemaker 1847 1772 B
51 Wagenvoorde, Guido HSG 1768 1 B
52 Kokje, Joris Moira-Domtoren 1765 2 B
53 Boer, Ruurd de Voorschoten 1762 4 B
54 Bons, Maurits Haeghe Ooievaar 1757 B
55 Gosliga, Jouke van Geen 1755 B
56 Titov, Leonid Turm Kleve 1753 1 B
57 Ippel, Cornelius De Uil, Hillegom 1743 B
58 Ameling, Bob Botwinnik 1743 4 B
59 Breda, Tim van Geen 1742 2 B
60 Frijling, Jeroen ASC 1740 2 B
61 Dijksman, Sebastiaan Stukkenjagers 1733 1 B
62 Wagenvoorde, Frits HSG 1732 1 B
63 Veelenturf, Wim Woerden 1729 B
64 Mensing, Andrew Sliedrecht 1729 4 B
65 Evers, Wim Oegstgeest 1721 B
66 Tirandaz, Amir DD 1720 B
67 Werkhoven Maarten, Stukkenjagers 1719 1 B
68 Beetstra, Jaap LSG 1717 4 B
69 Karis, Paul ASC 1716 B
70 Kerkvliet, Sebastiaan Chesscool 1716 4 B
71 Pauwels, Rudi HWP, SvG 1711 4 B
72 Peeters, Joep Helmond 1710 B
73 Hoeneveld, Maarten VAS 1707 4 B
74 Kraker, Lena de Moira-Domtoren 1699 4 B
75 Hagendijk, Mark Geen 1698 2 B
76 Schoonman, Ivo LSG 1698 B
77 Verheijen, Jan LSG 1698 B
78 Veenendaal, Loek Het Spaarne 1694 B
79 Wulp, Geert van der Oegstgeest 1687 B
80 Dupain, Peter Woerden 1686 B
81 Ruyter, Wim de Philidor 1679 4 B
82 Matai, Rudi Promotie 1673 B
83 Bakker, Rene Bennekom 1673 4 B
84 Bekedam, Tyro Chesscool 1671 4 B
85 Janse, Alexander Klim-Op 1669 4 B
86 Vriens, Huib ENPS 1654 B
87 Kranenburg, Sebastiaan Rijswijk 1641 4 B
88 Oxener, Aldo Woerden 1631 B
89 Koster, Chiel HMC Den Bosch 1630 4 B
90 Kampen, Frans van DD 1623 B
91 Mesman, Edwyn Chesscool 1621 4 B
92 Chappin, Rene DJC, Stein 1616 B
93 Claushuis, Michaël Bobby Fischer 1610 B
94 Mestrom, Wolf Chesscool 1607 B
95 Ee, Winston van Rijswijk 1602 4 B
1 Wooter, Robin De Vrijpionnen 1681 C
2 Kanters, Cor Schaakcomb. HTV 1674 C
3 Kok, Cas De Wijker Toren 1670 C
4 Noteboom, Gren Bakkum 1664 4 C
5 Ploeg, Mark van der De Uil, Hillegom 1659 C
6 Preuter, Carlos Geen 1652 1 C
7 Eveleens, Ed Promotie 1650 C
8 Kuipers, Joris LSG 1648 C
9 Kok, Joris De Pion, R’daal 1645 C
10 Haasnoot, Jan De Toren, Valkenb. 1644 C
11 Ousmane, Tijany HMC Den Bosch 1631 4 C
12 Dael, Siem van Tegelen 1628 C
13 Hofman, Hans Geen 1617 C
14 Arkesteijn, Jaco DD 1608 C
15 Davazdahemami, Arzhang DSC 1608 C
16 Omota, Florin Chesscool 1607 1 C
17 Biggelaar, Don van den LSG 1599 C
18 Gilein, Guus Daniël Noteboom 1598 C
19 Mitran, Anthony De Pion, R’daal 1597 C
20 Keetman, Sandra De Waagtoren 1592 4 C
21 Mitran, Ovi De Pion, R’daal 1590 C
22 Bottema, Elmar Bobby Fischer 1583 C
23 Uittenbogaard, Rob LSG 1583 1 C
24 Keetman, Stef De Waagtoren 1583 4 C
25 Wijnendaele,Jovanni van Pion Aalst 1579 C
26 Til, Ite van De Toren, Valkenb. 1575 4 C
27 Ossebaar, Hans Utrecht 1570 C
28 Weerts, Rene DSC 1568 C
29 Nguyen, Lucas Klim-Op 1565 1 C
30 Macdaniel, Arie (jr) De Ijssel 1557 C
31 Bakker, Gerhard Bennekom 1549 4 C
32 Dop, Erik van Rijswijk 1548 1 C
33 Verschoor, Marcel Sassenheim 1545 C
34 Sylbing, Garth Caïssa 1543 4 C
35 Smits, Marc HMC Den Bosch 1540 C
36 Schenkelaars, Robin Leiderdorp 1536 C
37 Koks, Paul DD 1533 C
38 Sutrisno, Agus De Scheve Toren 1533 C
39 Tjin A Lien, Ike Promotie 1523 C
40 Mollema, Henk HMC Den Bosch 1519 C
41 Osch, Lo van Leiderdorp 1515 3 C
42 Deschuyteneer, Lucien VPTD 1499 C
43 Karagantcheff, Dimitri DD 1494 4 C
44 Haasnoot, Wim De Vrijpionnen 1491 4 C
45 Meirink, Teun Voorschoten 1486 C
46 Loedeman, Bert Amersfoort 1471 1 C
47 Mitran, Marie De Pion, R’daal 1470 C
48 Beusen, Frank ASC 1469 4 C
49 Pol, Theo van der Schaakmat 1466 4 C
50 Janse, Sebastiaan Klim-Op 1452 1 C
51 Vugteveen, Steven Oud Zuylen 1450 C
52 Omota, Vlad Chesscool 1450 1 C
53 Hoogeveen, Luuk LSG 1441 2 C
54 Zilverberg, Paul Groningen 1439 C
55 Heijungs, Simon Philidor 1420 C
56 Soest, Peter van Charlois Europoort 1417 1 C
57 Sistermans, Harry De Vrijpionnen 1416 C
58 Baeten, Wim Geen 1401 C
59 Eibergen, Robert van DD 1392 4 C
60 Kuiper, Machiel LSG 1371 1 C
61 Haaften, Rob van Aalsmeer 1369 C
62 Kaptein, Peter De Uil, Hillegom 1364 C
63 Salomons, Roelof Leiderdorp 1363 C
64 Bloemendal, Franck Ameide 1362 C
65 Velden, Alain van der Schaakmaat 1360 1 C
66 Steinhart, Roel Rijnwoude 1353 1 C
67 Kroon, Joppe HMC Den Bosch 1349 C
68 Zonneveld, Jan Prometheus 1346 C
69 Gooijers, Richard Opening ’64 1343 C
70 Honkoop, Gilian Chesscool 1325 C
71 Hoeven, Carsten van der Voorschoten 1325 3 C
72 Steenman, Tomas MSV, Maastricht 1322 C
73 Werf, Joël van der Leiderdorp 1322 C
74 IJzermans, Ger De Pion, R’daal 1316 C
75 Muntean, Adrian Persoonlijke leden 1314 C
76 Brinkman, Lucho Geen 1300 2 C
77 Bouma, Henk Schaakcomb. HTV 1290 4 C
78 Mons, Edwin Geen 1269 C
79 Bingen, Stanley LSG 1267 C
80 Baltus, Luuc Amersfoort 1259 1 C
81 Lek, Marcel Utile Dulci 1258 2 C
82 Otto, Paul Leiderdorp 1222 4 C
83 Luk, Thomas Schaakcomb. HTV 1218 C
84 Swanink, Koos Prometheus 1213 C
85 Mestrom, Sterre Chesscool 1153 C
86 Salomons, Quinten Leiderdorp 1116 4 C
87 Arslan, Kadir Tornado, Druten 1098 C
88 Kroetkov, Ivan Leiderdorp 1062 2 C
89 Rubert, Mireille Rijswijk 1057 2 C
90 Harten, Lucas van OEW 1047 1 C
91 Schenkelaars, Bauke Leiderdorp 1017 C
92 Muntean, Victor De Pionier 978 C
93 Warnaar, Alisha OEW 974 1 C
94 Truijers, Levi Leiderdorp 939 2 C
95 Koster, David Leiderdorp 910 4 C
96 Leite, Scot Schaakhuis En Pas. 815 4 C
97 Jansse, Valerie UVS, Nijmegen 729 C
98 Togt, Noud van der Schaakcomb. HTV 661 C

3 reacties op “Deelnemers Noteboomtoernooi 2014

    • Door ziekte binnen de organisatie was er helaas een achterstand ontstaan. De komende tijd zal er vaker een update plaats vinden.

  1. Ik speel voor De Waagtoren _ Alkmaar.
    Kunt u corrigeren uw deelnemers lijstwaarin mijn naam staat ?
    Veel dank voor uw aandacht. Tot ziens, Hebert Perez Garcia