Interne

De rondes beginnen vrijdagavond om 20.00 uur. Hiervoor kan men zich tot 19:50 uur aanmelden bij de wedstrijdleider intern, waarna de indeling zal worden gemaakt. Indien men zich niet op tijd heeft weten aan te melden bestaat er geen garantie dat men voor een partij kan worden ingedeeld.

Uitleg Keizer TPR-systeem

Stand na ronde 2:

Rk Name ELO TPR Pnts # Old Total New Rnd 1 Rnd 2
1 Andreas Vogt 2295 3296 2.0 2 100.00 360.64 100.00 16B1 22W1
2 Arthur Pijpers 2471 2961 1.0 1 92.93 332.58 95.48 2/3 15W1
3 Ryanne Turenhout 1480 3170 2.0 2 93.60 316.54 92.90 47B1 39W1
4 Eelco Kuipers 2317 2919 1.0 1 85.87 279.53 86.95 1/3 32B1
5 Raoul van Ketel 2236 2556 1.0 1 84.69 269.76 85.38 34W1 2/3
6 Stef Dubbeldam 1572 2563 2.0 2 83.46 255.76 83.12 42B1 46W1
7 Frans Erwich 1902 2256 1.5 2 75.11 226.84 78.47 8W½ 23B1
8 Richard Schelvis 2181 2272 1.5 2 75.38 222.62 77.79 7B½ 35W1
9 Manfred Kindt 2053 2382 1.0 1 80.76 217.87 77.03 40W1 1/3
10 Loek Veenendaal 2024 2170 1.5 2 76.73 210.55 75.85 38W1 11B½
11 Jeroen Berrevoets 2050 2187 1.5 2 77.07 210.54 75.85 41B1 10W½
12 Jorgen Henseler 2080 2486 1.0 1 78.98 209.02 75.60 51B1 1/3
13 Wim Heemskerk 2169 2105 1.5 2 71.44 197.58 73.76 23W½ 36B1
14 Edwin van Haastert 2452 2081 1.0 1 69.06 196.56 73.60 1/3 21B1
15 Mark van der Werf 2398 2224 1.0 2 79.00 191.73 72.82 29W1 2B0
16 Daan Binnendijk 1813 2051 1.0 2 66.05 164.86 68.50 1W0 43B1
17 Oscar Ociepka 1000 1947 1.5 2 67.51 159.39 67.62 31B½ 51W1
18 Bart van den Bosse 1841 1873 0.5 1 67.08 140.94 64.65 20B½ 1/3
19 Herman Heijboer 1756 1751 1.0 1 66.62 138.25 64.22 48W1 1/3
20 Wilfried Binnendijk 1871 1843 0.5 1 66.56 138.02 64.18 18W½ 1/3
21 Paul Koks 1518 1734 1.0 2 68.40 136.43 63.92 37B1 14W0
22 Puck de Wit 1000 1845 1.0 2 66.56 127.83 62.54 54W1 1B0
23 Henk van der Scheer 1890 1819 0.5 2 66.52 126.63 62.35 13B½ 7W0
24 Janna Francoise 1000 1563 1.0 1 58.67 112.10 60.01 1/3 50W1
25 Merijn Heijmerink 1000 1563 1.0 1 58.67 112.10 60.01 1/3 49W1
26 Robin Schenkelaars 1677 1563 1.0 1 61.56 111.09 59.85 52W1 1/3
27 Steven den Hollander 1000 1563 1.0 1 58.67 111.09 59.85 1/3 52B1
28 Luuk Hoogeveen 1543 1563 1.0 1 61.56 110.98 59.83 53W1 1/3
29 Marcel Mol 1978 1835 0.0 1 61.59 110.71 59.78 15B0 1/3
30 Stef Steenvoorden 1000 1525 1.0 2 59.75 106.30 59.08 33B½ 44W½
31 Efstathios Tavridis 1426 1300 1.5 2 56.39 105.56 58.96 17W½ 48B1
32 Rudy van Wessel 2356 1754 0.0 1 62.50 103.64 58.65 1/3 4W0
33 Rob Uittenbogaard 1507 1435 1.0 2 58.20 100.85 58.20 30W½ 38B½
34 Willem van Briemen 1993 1673 0.0 1 58.65 94.92 57.24 5B0 1/3
35 Bram van der Velden 2197 1618 0.0 1 59.77 88.31 56.18 1/3 8B0
36 Bernard Evengroen 1935 1606 0.0 1 59.53 86.61 55.91 1/3 13W0
37 Kuo Kuo Li 1000 1454 1.0 2 54.22 85.13 55.67 21W0 54B1
38 Dirk Sikkel 1891 1482 0.5 2 54.91 84.88 55.63 10B0 33W½
39 Juri Agaian 1687 1244 1.0 2 57.98 81.08 55.02 45B1 3B0
40 Timardi Verhoeff 1819 1490 0.0 1 55.13 74.70 53.99 9B0 1/3
41 Marcel Wubben 1963 1487 0.0 1 55.01 74.26 53.92 11W0 1/3
42 Javier Giraldo 1000 1289 1.0 2 51.40 71.95 53.55 6W0 53B1
43 Wim Zwinkels 1807 1250 0.0 1 52.39 48.44 49.76 1/3 16W0
44 Gregor Waskowsky 1543 1002 0.5 1 47.41 46.21 49.41 1/3 30B½
45 Ilya Sigida 1000 1124 0.0 1 47.82 33.70 47.39 39W0 1/3
46 Moritz Branco 1000 1009 0.0 1 47.55 24.52 45.92 1/3 6B0
47 Gert Helfferich 1097 917 0.0 1 44.60 15.83 44.52 3W0 1/3
48 Stanley Bingen 1188 863 0.0 2 43.08 -1.38 41.75 19B0 31W0
49 Brian Hunnekens 1000 437 0.0 1 36.07 -38.37 35.80 1/3 25B0
50 Corné Anceaux 1000 437 0.0 1 36.07 -38.37 35.80 1/3 24B0
51 Michel Hubert 1923 437 0.0 2 35.30 -41.98 35.22 12W0 17B0
52 Arne Kuijper 1000 437 0.0 2 34.97 -44.33 34.84 26B0 27W0
53 Han Frencken 1000 437 0.0 2 34.97 -44.96 34.74 28B0 42W0
54 Chris Molsbergen 1390 345 0.0 2 33.33 -53.68 33.33 22B0 37W0