Interne

De rondes beginnen vrijdagavond om 20.00 uur. Hiervoor kan men zich tot 19:50 uur aanmelden bij de wedstrijdleider intern, waarna de indeling zal worden gemaakt. Indien men zich niet op tijd heeft weten aan te melden bestaat er geen garantie dat men voor een partij kan worden ingedeeld.

Uitleg Keizer TPR-systeem

Stand na ronde 2:

Rk Name ELO TPR Pnts # Old Total New Rnd 1 Rnd 2
1 Raoul van Ketel 2273 3538 2.0 2 100.00 365.40 100.00 24W1 19B1
2 Andrés Presa 2117 2778 1.0 1 78.87 254.27 80.40 1/3 29W1
3 Arthur Pijpers 2468 2465 1.0 1 76.91 249.77 79.61 27B1 2/3
4 Wim Heemskerk 2131 2602 1.0 1 80.20 235.79 77.14 28W1 1/3
5 Jeroen Berrevoets 2092 2563 1.0 1 79.24 230.85 76.27 30B1 1/3
6 Peter Marusenko 2041 2383 1.0 1 70.21 217.49 73.92 1/3 21B1
7 Arne Kuijper 1703 2296 1.0 1 76.18 215.45 73.56 EB1 1/3
8 Bart van den Bosse 1817 2135 1.0 1 64.77 187.97 68.71 1/3 26W1
9 Coenraad Spaans 1845 2086 1.0 1 69.46 183.85 67.99 25W1 1/3
10 Arjo Andringa 1796 1966 1.5 2 67.31 182.55 67.76 22B1 13B½
11 Luuk Hoogeveen 1588 2055 1.0 1 67.68 175.55 66.52 31B1 1/3
12 Loek Veenendaal 1967 2197 0.5 1 68.16 172.77 66.03 16W½ 1/3
13 Henk van der Scheer 1891 1827 1.5 2 63.30 161.71 64.08 32B1 10W½
14 Adinda Serdijn 2005 2007 0.5 1 64.32 152.79 62.51 15B½ 1/3
15 Marcel Wubben 2005 2007 0.5 1 64.32 152.79 62.51 14W½ 1/3
16 Marnix Hofman 2195 1969 0.5 1 63.93 150.62 62.13 12B½ 1/3
17 Corné Anceaux 1264 1924 1.0 1 60.15 146.18 61.34 1/3 37B1
18 Rob Uittenbogaard 1451 1904 0.5 1 59.71 135.31 59.43 1/3 27W½
19 Efstathios Tavridis 1612 1841 1.0 2 62.02 130.84 58.64 36W1 1W0
20 Puck de Wit 1563F 1563 1.0 1 52.23 113.66 55.61 1/3 33W1
21 Daan Binnendijk 1820 1635 1.0 2 57.81 107.64 54.55 35B1 6W0
22 Walther Warnaar 1605F 1605 1.0 2 50.91 104.01 53.91 10W0 36B1
23 Jaap Beetstra 1722 1574 0.5 1 54.46 100.97 53.37 26B½ 1/3
24 Manfred Kindt 2055 1710 0.0 1 53.72 98.65 52.96 1B0 1/3
25 Kuo Kuo Li 1523 1530 1.0 2 49.42 96.55 52.59 9B0 35W1
26 Bob van Dijk 1572F 1572 0.5 2 54.42 90.76 51.57 23W½ 8B0
27 Frans Erwich 1902 1453 0.5 2 48.00 82.97 50.20 3W0 18B½
28 Albert Termeulen 2039 1568 0.0 1 50.42 81.14 49.87 4B0 1/3
29 Bram van der Velden 2215 1554 0.0 1 52.03 80.00 49.67 1/3 2B0
30 Willem van Briemen 2000 1529 0.0 1 49.60 76.90 49.13 5W0 1/3
31 Klaas Been 1492 1258 1.0 2 43.83 69.80 47.87 11W0 34B1
32 Javier Giraldo 1328F 1328 0.0 1 45.17 54.25 45.13 13W0 1/3
33 Max Heijman 1000F 1000 0.0 1 39.89 18.50 38.83 1/3 20B0
34 Klaus Becker 929F 929 0.0 1 38.33 10.14 37.35 1/3 31W0
35 Stanley Bingen 1225 960 0.0 2 37.54 6.71 36.75 21W0 25B0
36 Ilya Sigida 1409 954 0.0 2 37.50 6.65 36.74 19B0 22W0
37 Simon Heijungs 1361 701 0.0 1 33.33 -12.65 33.33 1/3 17W0