Verder in dit bericht de uitslagen van de zomercompetitie. De stand staat hier op de “interne” pagina en zal daar ook de rest van de competitie bijgewerkt worden. (meer…)

(meer…)

Net als vorig jaar zal LSG een zomercompetitie houden. Hieronder alle details:

  • Iedereen mag meespelen, je hoeft geen lid van LSG te zijn
  • Zes vrijdagavonden: 16 juli t/m 20 augustus
  • Twee partijen per avond, speeltempo 35 min + 10 sec/zet
  • Aanmelden tussen 19:30 en 19:50, eerste partij start 20:00, tweede partij start rond 21:30 en duurt maximaal tot iets na 23:00
  • Aanmelden gaat per avond, iedereen die aanwezig is wordt ingedeeld
  • Het schaken gaat normaal, hier zijn geen beperkende coronamaatregelen meer
  • Wel moet helaas om middernacht het gebouw sluiten (bar = horeca)

Uitslagen en Stand

Partijen ronde 7: (download partij: klik op veld c8, download alles: klik op veld d8)

Partijen hele toernooi:

Bd White Black Results
1 Evert Lafeber Arthur Pijpers 0 – 1
2 Jeroen Berrevoets Frans Erwich 1 – 0
3 Ryanne Turenhout Luuk Hoogeveen 1 – 0
4 Bart van den Bosse Rob Uittenbogaard 1 – 0
5 Juri Agaian Kuo Kuo Li 1 – 0
6 Diana Chitimia Loek Veenendaal ½ – ½
7 Stanley Bingen Chris Molsbergen 0 – 1
8 Wim Heemskerk Arne Kuijper 1 – 0
9 Patrick Groenendijk Moritz Branco 1 – 0
10 Jeroen Peper Janna Francoise 1 – 0

Bd White Black Results
1 Arthur Pijpers Luuk Hoogeveen 1 – 0
2 Ryanne Turenhout Raoul van Ketel 0 – 1
3 Marcel Wubben Willem van Briemen 0 – 1
4 Frans Erwich Henk van der Scheer 0 – 1
5 Rudy van Wessel Arjo Andringa ½ – ½
6 Rob Uittenbogaard Ilya Sigida 0 – 1
7 Diana Chitimia Chris Molsbergen 1 – 0
8 Moritz Branco Bart van den Bosse 0 – 1
9 Arne Kuijper Patrick Groenendijk 1 – 0
10 Jos in ‘t Veld Janna Francoise 1 – 0

Bd White Black Results
1 Arthur Pijpers Jeroen Berrevoets 1 – 0
2 Luuk Hoogeveen Raoul van Ketel 0 – 1
3 Marcel Wubben Frans Erwich 1 – 0
4 Willem van Briemen Henk van der Scheer 1 – 0
5 Arjo Andringa Evert Lafeber 0 – 1
6 Daan Binnendijk Ryanne Turenhout ½ – ½
7 Rob Uittenbogaard Gert Helfferich 1 – 0
8 Ilya Sigida Diana Chitimia 1 – 0
9 Loek Veenendaal Kuo Kuo Li 1 – 0
10 Chris Molsbergen Bart van den Bosse ½ – ½
11 Janna Francoise Arne Kuijper 0 – 1
12 Jos in ‘t Veld Stanley Bingen 0 – 1

Op het NK H Online (t/m 7 jaar) heeft Cinar Ergincan op zaterdag 19 juni j.l. een prachtige 3e plaats veroverd.

Zie onderstaande link naar de website van LSG Jeugd.

Cinar verovert 3e plaats op NK Online H

 

Groeten/Rob

Bd White Black Results
1 Rudy van Wessel Arthur Pijpers 0 – 1
2 Raoul van Ketel Marcel Wubben 1 – 0
3 Willem van Briemen Jorgen Henseler ½ – ½
4 Arjo Andringa Frans Erwich 0 – 1
5 Luuk Hoogeveen Jeroen Berrevoets 0 – 1
6 Evert Lafeber Daan Binnendijk 1 – 0
7 Diana Chitimia Richard Schelvis 0 – 1
8 Chris Molsbergen Ryanne Turenhout 0 – 1
9 Stanley Bingen Ilya Sigida 0 – 1
10 Bart van den Bosse Janna Francoise 1 – 0

Bd White Black Results
1 Frans Erwich Arthur Pijpers 0 – 1
2 Raoul van Ketel Willem van Briemen 1 – 0
3 Jorgen Henseler Stef Dubbeldam 1 – 0
4 Marcel Wubben Arjo Andringa 1 – 0
5 Wilfried Binnendijk Luuk Hoogeveen 0 – 1
6 Jeroen Berrevoets Arthur Schuering 1 – 0
7 Evert Lafeber Diana Chitimia 1 – 0
8 Machiel Kuiper Moritz Branco 1 – 0
9 Loek Veenendaal Chris Molsbergen 1 – 0
10 Ryanne Turenhout Tobias Persson 1 – 0
11 Ilya Sigida Brian Hunnekens 1 – 0
12 Arne Kuijper Bart van den Bosse 0 – 1